/  

Nobilis Tilia x Šampon pro muže na podporu růstu vlasů 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie:
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia x Šampon pro muže na podporu růstu vlasů 200 ml

Přírodní šampon pro muže s vůní limetky a cedru stimuluje vlasovou pokožku, vlasy vyživuje a posiluje. Při pravidelném používání podporují obsažené bioaktivní látky růst vlasů a jejich antimikrobiální účinky zamezují tvorbě lupů. Je vhodný pro každodenní použití.

certifikáty: CPK
vhodné pro: pro muže
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

použití: Stejné jako u klasického šamponu.
složení: voda, cukerné tenzidy, panthenol, sorban draselný, benzoan sodný, přírodní kondicionér PCA Glyceryl oleát, směs éterických olejů, kyselina mléčná

země původu značky: Česká republika
charakteristika značky: Společnost Nobilis Tilia se zabývá výrobou aromaterapeutické kosmetiky, vzděláváním a osvětovou činností v oboru aromaterapie od roku 1994. Společnost odmítá z principu živočišné suroviny a pokusy na zvířatech, jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk. Využívá maximálně suroviny z ekologického zemědělství (BIO). Vyrábí bez syntetických a konzervačních látek, a kdykoliv je to možné, jsou produkty 100% přírodní. V případě nutnosti použít konzervaci, užívají vlastního speciálně vyvinutého konzervačního systému.

kontakt na výrobce:
Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa 407 46

webové strány značky:
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz