/    /    /    /    /  

Chaudhary Biosys Xantholyum, Jasan trnitý himalájský, Nepál 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
75
ks
Bez DPH 62 Kč

Chaudhary Biosys Xantholyum, Jasan trnitý himalájský, Nepál 10 ml

Chaudhary Biosys Xanthoxylum je rostlinná silice z jasanu himalájského trnitého, jenž roste v nadmořských výškách až do 2100 m.m.m. Jasan trnitý je významný pro himalájskou kuchyni i tradiční léčitelství a olej z něj je vyráběn klasickými metodami tibetských mnichů.

Xanthoxyl je skvělým podpůrným prostředkem při onemocněních horních cest dýchacích, zejména pak chřipce a nachlazení. Uvolňuje ucpaný dýchací trakt, podporuje vylučování hlenu a zmírňuje známky zánětu. Je přirozeným antiseptikem a působí proti pazrazitům.

Olej z jasanu trnitého povzbuzuje trávicí systém a má účinky proti nadýmání. Již budhističtí mnoichové jej používali ke zlepšení síly a kvality hlasu. Zmírňuje otoky, povzbuzuje pocení při horečkách a pomáhá při bolestivém močení. Posiluje imunitní systém.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný k použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd.
Khumaltar-15
P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur
Nepál
www.biosysnepal.com