/    /    /    /    /  

Medikomed Ylang ylang 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
142
ks
Bez DPH 117 Kč

Medikomed Ylang ylang 10 ml

Medikomed Ylang ylang je přírodním éterickým olejem s neodolatelnou vůní, jenž je pro svůj půvab velmi oblíbenou součástí parfémů. Aroma ylang ylangu obsahuje sladké i exotické tóny a působí velice smyslně. Působí především na nervový systém a přináší uklidnění.

Éterický olej z ylang ylangu je přírodním antidepresivem a dlouhodobě zlepšuje psychické naladění. Zmírňuje nejistotu a pomáhá odstranit neodůvodněné starosti. Má vliv také na emocionalitu, podporuje pozitivní myšlení a upevňuje pocit sebejistoty.

Ylang ylang také účinkuje proti zvýšenému krevnímu tlaku a zmírňuje bolesti hlavy jím způsobené. Je často využíván k péči o pokožku a je vhodný jak na suchou, zralou, tak mastnou pleť. Lze jej využít také na pokožku trpící akné či po poštípání hmyzem.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cananga Odorata Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový