/    /    /    /    /  

Saloos Ylang-ylang 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Éterické oleje S - Z, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
98
ks
Bez DPH 81 Kč

Saloos Ylang-ylang 5 ml

Saloos Ylang-ylang je rostlinná silice s opojnou vůní, které jsou často připisovány afrodiziakální účinky. Dodá vašemu domovu příjemnou atmosféru a zapůsobí na všechny vaše smysly. Éterický olej z ylang ylangu bývá pro své omamné aroma oblíbenou součástí luxusních parfémů.

Ylang ylang má významné účinky na psychiku. Pomáhá v období nadměrného stresu a duševního vyčerpání. Podporuje celkové zklidnění organismu a maximalizuje uvolňující efekt relaxace. Éterický olej z ylang ylangu je často také využíván při potížích s nespavostí.

Ylang ylang zároveň snižuje zvýšený krevní tlak. Čistí a zjemňuje pleť a má mírně protizánětlivé účinky. Zklidňuje dýchání a zmírňuje dopady stresu na organismus. Díky značně velkému účinku této silice je vhodné ji používat v nižších koncentracích.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Ylang-ylang 5 ml

Saloos Ylang-ylang je rastlinná silica s opojnou vôňou, ktorej sú často pripisované afrodiziakálne účinky. Dodá vášmu domovu príjemnú atmosféru a zapôsobí na všetky vaše zmysly. Éterický olej z ylang ylang býva pre svoju omamnú arómu obľúbenou súčasťou luxusných parfumov.

Ylang ylang má významné účinky na psychiku. Pomáha v období nadmerného stresu a duševného vyčerpania. Podporuje celkové upokojenie organizmu a maximalizuje uvoľňujúci efekt relaxácie. Éterický olej z ylang ylang je často tiež využívaný pri problémoch s nespavosťou.

Ylang ylang zároveň znižuje zvýšený krvný tlak. Čistí a zjemňuje pleť a mierne protizápalové účinky. Upokojuje dýchanie a zmierňuje dopady stresu na organizmus. Vďaka značne veľkému účinku tejto silice je vhodné ju používať v nižších koncentráciách.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz