/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Yzop 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
204
ks
Bez DPH 169 Kč

Nobilis Tilia Yzop 5 ml

Nobilis Tilia Yzop je čistá rostlinná silice bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Pod tímto méně obvyklým názvem se skrývá rostlina z čeledi hluchavkovitých s typickou kořeněnou vůní s jemnými bylinnými a kafrovými tóny. Yzop se svými účinky nejvíce podobá šalvěji. 

Olej z yzopu má vliv především na dýchací systém. Pomáhá pročistit dýchací cesty, podporuje vylučování hlenů a vykašlávání. Jeho použití je tak vhodné nejen při chřipce a nachlazení, ale také například při chronické bronchitidě. Má vliv také na močový systém a bojuje proti infekcím v této oblasti.

Yzop má významný antibakteriální a protivirový účinek. Posiluje přirozenou obranyschopnost organismu a ulevuje od revmatických a neurologických bolestí. Jeho použití je vhodné také při psychické i fyzické únavě a vyčerpání, kdy pomáhá regenerovat organismus a navrátit mu potřebnou energii.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný k použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz