/    /    /  

Zánět skrytý zabiják, David Frej 311 stran

Značka:
Množství: 311 stran
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
335
ks
Bez DPH 305 Kč

Zánět skrytý zabiják, David Frej 311 stran

Zánět je obrannou reakcí imunitního systému a způsobem, jak se naše tělo chrání před toxiny, infekcemi či poraněním. Přetrvávající zánět však může způsobit závažná poškození vedoucí k chronickým onemocněním. Kniha Zánět: skrytý zabiják od MUDr. Davida Freje odhaluje překvapivé souvislosti mezi přetrvávajícím zánětem a velkou částí chronických onemocnění. Autor zároveň na jejích stránkách doporučuje osvědčení přírodní metody, jak zánět vyléčit.

Záněty jsou častokrát podceňovaným problémem. Dlouhodobá únava a nedostatek energie, vysoký krevní tlak, alergie, bolesti kloubů, pobolívání v krku, kožní vyrážky i deprese. Nejen těmito způsoby o sobě dává vědět chronický zánět v těle, který je příčinou chronických a civilizačních nemocí. Na stránkách knihy najdete odpovědi na to, co to přesně zánět je, jak souvisí s danými nemocemi, jak ho v těle odhalit a účinně se ho zbavit a navrátit svému tělu plné zdraví.

Zánět skrytý zabiják, David Frej 311 stran

Zápal je obrannou reakciou imunitného systému a spôsobom, ako sa naše telo chráni pred toxínmi, infekciami či poranením. Pretrvávajúci zápal však môže spôsobiť závažné poškodenie vedúce k chronickým ochoreniam. Kniha Zápal: skrytý zabijak od MUDr. Davida Freja odhaľuje prekvapivé súvislosti medzi pretrvávajúcim zápalom a veľkou časťou chronických ochorení. Autor zároveň na jej stránkach odporúča osvedčené prírodné metódy, ako zápal vyliečiť.

Zápaly sú častokrát podceňovaným problémom. Dlhodobá únava a nedostatok energie, vysoký krvný tlak, alergie, bolesti kĺbov, pobolievanie v hrdle, kožné vyrážky aj depresie. Nielen týmito spôsobmi o sebe dáva vedieť chronický zápal v tele, ktorý je príčinou chronických a civilizačných chorôb. Na stránkach knihy nájdete odpovede na to, čo to presne zápal je, ako súvisí s danými chorobami, ako ho v tele odhaliť a účinne sa ho zbaviť a navrátiť svojmu telu plné zdravie.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i