/    /    /    /    /  

Taoasis Zázvor bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
271
ks
Bez DPH 236 Kč

Taoasis Zázvor bio 5 ml

Teplá, pronikavě kořenitá vůně zázvoru okamžitě nakopne energii a zbystří vaše smysly. Působí hřejivým dojmem, zvyšuje odolnost organismu a stimuluje činnost vnitřních orgánů. Pomáhá také při bolestech hlavy. V ajurvédě se používá na posílení sebevědomí, pevné vůle a zdravé ctižádostivosti.

Zázvorový éterický olej je výborný na detoxikaci pleti, kterou do hloubky očišťuje, což ocení zejména problematická a rychle se mastící pleť. Zrychluje metabolismus a odplavování škodlivých látek z těla a pokožku zároveň krásně prohřeje, prokrví a zpevní. Účinně tak bojuje i proti tvorbě celulitidy.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný k použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Taoasis Zázvor bio 5 ml

Teplá, prenikavo korenistá vôňa zázvoru okamžite nakopne energiu a zbystrí vaše zmysly. Pôsobí hrejivým dojmom, zvyšuje odolnosť organizmu a stimuluje činnosť vnútorných orgánov. Pomáha tiež pri bolestiach hlavy. V ajurvéde sa používa na posilnenie sebavedomia, pevnej vôle a zdravej ctižiadostivosti.

Zázvorový éterický olej je výborný na detoxikáciu pleti, ktorú do hĺbky čistí, čo ocení najmä problematická a rýchlo sa mastiaca pleť. Zrýchľuje metabolizmus a odplavovanie škodlivých látok z tela a pokožku zároveň krásne prehreje, prekrví a spevní. Účinne tak bojuje aj proti tvorbe celulitídy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zingiber Officinale Root Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/