/    /    /    /  

Organic India Zdraví pro ženu 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Organic India Zdraví pro ženu 60 kapslí

Rostlinné kapsle Organic India Zdraví pro ženu využívají kombinace ajurvédských bylinek, které podporují hormonální rovnováhu a jsou tak skvělým pomocníkem při nepravidelné menstruaci, ale také menopauze. Zvyšují celkovou vitalitu organismu, normalizují hladinu estrogenu a podporují správnou činnost ženského reprodukčního systému.

Bylinné kapsle působí pozitivně na vyváženou hladinu hormonů v těle i na činnost ženských pohlavních orgánů. Pravidelné užívání stabilizuje nepravidelný menstruační cyklus a také mírní příliš silnou menstruaci. Kapsle jsou také vhodným potravinovým doplňkem během menopauzy a zároveň mírní nepříjemné projevy s ní spojené.

Kromě toho, kombinace bylin působí jako přírodní afrodiziakum, podporuje zdraví reprodukčního systému a pozitivně ovlivňuje plodnost. Kapsle dodávají ženskému organismu vitalitu, posilují jej a napomáhají správné činnosti tělesných funkcí.

Dávkování: Užívejte 1- 2 kapsle denně společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Organic India Zdraví pro ženu 60 kapslí

Rastlinné kapsule Organic India Zdravie pre ženu využívajú kombináciu ajurvédskych byliniek, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu a sú tak skvelým pomocníkom pri nepravidelnej menštruácii, ale aj menopauze. Zvyšujú celkovú vitalitu organizmu, normalizujú hladinu estrogénu a podporujú správnu činnosť ženského reprodukčného systému.

Bylinné kapsule pôsobia pozitívne na vyváženú hladinu hormónov v tele aj na činnosť ženských pohlavných orgánov. Pravidelné užívanie stabilizuje nepravidelný menštruačný cyklus a tiež mierni príliš silnú menštruáciu. Kapsule tiež vhodným potravinovým doplnkom počas menopauzy a zároveň miernia nepríjemné prejavy s ňou spojené.

Okrem toho, kombinácia bylín pôsobí ako prírodné afrodiziakum, podporuje zdravie reprodukčného systému a pozitívne ovplyvňuje plodnosť. Kapsule dodávajú ženskému organizmu vitalitu, posilňujú ho a napomáhajú správnej činnosti telesných funkcií.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Popravinové doplňky při nepravidelné menstruaci a akné

Mám problémy s nepravidelným menstruačním cyklem a akné. Chtěla jsem vyzkoušet Šatavari nebo Zdraví pro ženu ...

Vlastnosti

Složení: Chřest hroznovitý1), Chebule srdčitá1), Bazalka posvátná1)
1) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com