/    /    /    /    /    /  

Arun Zelená káva bez příchuti 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ajurvédské čaje, Zelené kávy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
164
ks
Bez DPH 143 Kč

Arun Zelená káva bez příchuti 50 g

Zelená káva bez příchuti Arun je zdravou alternativou pro ty, kdo nemohou konzumovat kofein a přesto se nechtějí vzdát šálku ranní kávy. Káva neobsahuje kofein a je tak vhodná i pro těhotné a kojící ženy a je také zdraví prospěšná. Nepražená kávová zrna obsahují množství antioxidantů, které chrání tělo před dopady stresu, posilují jej a dodávají vitalitu.

Kávovinová směs obsahuje zelená kávová zrna, ale také praženou čekanku. Společně vytvářejí nápoj s příjemnou chutí i vůní. Zelená káva je chutným nápojem i vhodným potravinovým doplňkem při redukčních dietách, urychluje spalování tuků a mírní nadměrnou chuť k jídlu. Je bohatá na antioxidanty, které napomáhají vyplavování škodlivých látek z těla, dodávají energii a také zrychlují metabolismus. Zelená káva je vhodným společníkem pro chvíle relaxace po celý den. Navíc, díky nulovému obsahu kofeinu se nemusíte bát problémů s usínáním.

Příprava: Do 150 ml šálku nasypejte 1 g kávovinové směsi (přibližně polovina čajové lžičky) a zalijte vroucí vodou do 2/3 šálku. Zbytek dolijte teplým mlékem, lze použít i rostlinné. Takto připravenou kávu si můžete dosladit medem nebo cukrem dle chuti.

Skladování: Skladujte v suchu (nejlépe v uzavíratelné nádobě) mimo dosah dětí.

Dávkování: Maximálně čtyři šálky za den.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Čekanka lékařská, Zelená káva, Berhavie rozkladitá, Gymena sylvestris (Gurmar)
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový

Výrobce

ARUN company s.r.o.

Indie
tel: +420 737 900 526
www.bhatar.cz