/    /    /    /    /  

Numi Zelený čaj Decaf Ginger Lemon 1 ks, 2 g

Značka:
Množství: 1 ks, 2 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 16 ks, 32 g / 119 Kč
Kategorie: Zelené čaje, Vzorky čajů, BIO čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
9
ks
Bez DPH 8 Kč
9 bodů ks

Numi Zelený čaj Decaf Ginger Lemon 1 ks, 2 g

Zelený porcovaný čaj Numi Decaf Ginger Lemon vás osvěží svou lehkou chutí obohacenou o štiplavý zázvor a citron a zároveň vás příjemně naladí. Navíc, čaj můžete bez obav popíjet po celý den, neboť neobsahuje tein.

Kvalitní čajové lískty jsou po sklizni upravovány za pomoci oxidu uhličitého, který z nich šetrně odstraní tein a současně v lístcích zachová všechny prospěšné látky i jejich typickou jemnou chuť. Zelené čajové lístky jsou doplněny o kousky sušeného zázvoru a citronové trávy. Ty čaji dodávají svěží štiplavou chuť i příjemné kořeněné aroma.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 80°C a necháme louhovat 2- 3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je skvělý pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Numi Zelený čaj Decaf Ginger Lemon 1 ks, 2 g

Zelený porciovaný čaj Numi Decaf Ginger Lemon osvieži svojou ľahkou chuťou obohatenou o ostrý ďumbier, citrón a zároveň vás príjemne naladí. Čaj môžete bez obáv popíjať po celý deň, pretože neobsahuje teín.

Kvalitné čajové lístky sú po zbere upravované s pomocou oxidu uhličitého, ktorý z nich šetrne odstráni teín a súčasne v lístkoch zachová všetky prospešné látky aj ich typickú jemnú chuť. Zelené čajové lístky sú doplnené o kúsky sušeného ďumbiera a citrónovej trávy. Tie čaju dodávajú sviežu pikantnú chuť a príjemnú korenistú arómu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Fairtrade zelený bio čaj bez kofeinu, Bio zázvor, Bio citrónová tráva
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com