/    /    /    /    /    /  

Simon Levelt Zelený čaj Earl Green

Značka:
Množství: 22 ks, 38,5 g
Kategorie: Zelené čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Simon Levelt Zelený čaj Earl Green

Lahodný zelený čaj s osvěžující Earl Grey příchutí bergamotu a citrusů.

certifikáty: SKAL, AB
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: suchá
barva: zelená
balení: 22 nálevových sáčků v papírovém přebalu

použití: Jeden nálevový sáček Vám vystačí na hrneček čaje. Zalijte vodou o 70°C, nechte vyluhovat 2-4 minuty. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.
složení: bio zelený čaj, bergamotové aroma, citrusové aroma

země původu značky: Nizozemí
charakteristika značky: Simon Levelt - káva a čaj od roku 1817, to jsou dvě století řemeslné zručnosti. Vše začalo v docích města Amsterdam, kde v roce 1817 otevřel Simon Levelt malý krámek prodávající zboží z kolonií. On byl tím kdo prodával nejlepší kávu a čaj ze zámoří. Téměř dvě století poté můžete spatřit změnu z tohoto malého krámku v mezinárodně uznávanou pražírnu a balírnu kávy a obchod s čajem. Tento obchod byl po šest generací předáván z otce na syna (dceru). U Simon Levelt se v maximální míře snaží nakupovat syrové kávové boby a čajové listy přímo od farmářů, kteří je pěstují. To znamená, že s farmáři, s kterými budují úzké vztahy po mnoho let, ti mohou počítat s odpovídající cenou, která odpovídá podmínkám Fair Trade (slušného obchodu). Nejvyšším zájmem je společnost s trvale udržitelným rozvojem a to pro Simon Levelt znamená čistě přírodní produkci (Organic Farming). U běžných metod produkce se používají umělá hnojiva a chemické pesticidy či jiné rostliny chránící prostředky. Toto nemá pouze ničivé účinky na půdu, ale také ohrožují zdraví pracovníků v zemědělství, čistotu spodních vod i povrchových vodních toků. Čistě přírodní cestou produkovaná káva i čaj si uchovávají aroma, takové jaké skutečně mají mít a jak bylo vnímáno po mnoho staletí našimi předky, bez možnosti ohrožovat zdraví pracovníků přicházejících do styku s rostlinami či produkty, ale i Vás konzumentů.

kontakt na výrobce:
Simon Lévelt Koffiebranderij en Theehandel
A.Hofmanweg 3
2031 BH Haarlem
Netherlands
www.simonlevelt.nl

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

potraviny: s příchutí

Výrobce

Simon Lévelt Koffiebranderij en Theehandel
A.Hofmanweg 3
2031 BH Haarlem
Nizozemí
www.simonlevelt.nl