/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Zelený čaj

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Zelené čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Zelený čaj

Zelený porcovaný čaj English Tea Shop vás potěší svou jemnou osvěžující chutí a zároveň je zdravý o pro celé tělo, které zásobuje antioxidanty a dalšími prospěšnými látkami. Lehká čistá chuť zeleného čaje má skvělé povzbuzující účinky díky obsahu teinu, můžete si jej tak dopřát ráno místo šálku kávy.

Zelené čajové lístky procházejí minimální oxidací a zachovávají si tak vysoké množství antioxidantů a  minerálních látek. Šálek zeleného čaje každý den organismus nejenom povzbudí, ale také podpoří detoxikaci a pročištění organismu a je vhodným doplňkem při redukčních dietách.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70°C a nechte louhovat 3-4 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

English Tea Shop Zelený čaj

Zelený porciovaný čaj English Tea Shop vás poteší svojou jemnou osviežujúcou chuťou a zároveň je zdravý pre celé telo, ktoré zásobuje antioxidantami a ďalšími prospešnými látkami. Ľahká čistá chuť zeleného čaju má skvelé povzbudzujúce účinky vďaka obsahu teínu, môžete si ho tak dopriať ráno miesto šálky kávy.

Zelené čajové lístky prechádzajú minimálne oxidáciou a zachovávajú si tak vysoké množstvo antioxidantov a minerálnych látok. Šálka zeleného čaju každý deň organizmus nielen povzbudí, ale tiež podporí detoxikáciu a prečistenie organizmu a je vhodným doplnkom pri redukčných diétach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj
i
i

obal: papírový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz