/    /    /    /    /    /  

TeaTao Zelený čaj Fukamushi Bancha Shizuoka 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Zelené čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
83
ks
Bez DPH 72 Kč

TeaTao Zelený čaj Fukamushi Bancha Shizuoka 50 g

Fukamushi Bancha Shizuoki TeaTao je kvalitní typ zeleného japonského čaje, jenž se pěstuje v čajových plantážích v okolí města Shizuoki, jenž se nachází na japonském ostrově Honšú. Je specifický tím, že je hned po sběru napařován a pak teprve sušen a svinován. Díky tomu má nálev silnou jedinečnou a méně hořkou chuť.

Dále se také se také odlišuje od ostatních zelených čajů svým nízkým obsahem kofeinu, jenž je dán obdobím sklizně. Sklízí se totiž zásadně v pozdním létě či na podzim, kdy se kofein z čajových lístků stahuje do větví a kořenů čajových rostlin. Díky tomu je čaj ideální pro celodenní popíjení.

Z jeho temně smaragdově zelených lístků připravíte nažloutlý až žlutozelený nálev se svěží, nasládle květinovou vůní a nahořkle bylinnou chutí se sladkými podtóny. Je mírně zásaditý a jeho častá konzumace napomáhá bojovat s překyselením organismu. Povzbuzuje také trávení, chuť k jídlu a pomáhá při pálení žáhy.

Příprava: Při prvním nálevu zalijte 4-6 gramů čaje 0,3 l převařené vody o teplotě 70-80 °C. Nechejte louhovat 15-30 vteřin. Další nálevy louhujte podle chuti.

Skladování: Uchovejte v chladu, suchu a temnu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj Bancha
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: jednodruhové

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika