/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Zelený čaj granátové jablko

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Zelené čaje
Certifikáty: FAIR TRADE, ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Zelený čaj granátové jablko

Kvalitní zelený čaj English Tea Shop kombinuje osvěžující lehkou chuť zeleného čaje s lehce nahořklým granátovým jablkem. Čajové lístky pocházející z fair-trade ochodu jsou kvalitní, z prvního sběru, a díky tomu mají výbornou lehkou chuť, která vás osvěží tělo i mysl. Díky praktickým čajovým sáčkům si můžete lehkou ovocnou chuť čaje dopřát kdykoliv a kdekoliv po celý den.

Kvalitní zelené lístky zeleného čaje společně s kousky granátového jablka a růžovými lístky vytváří nezaměnitelnou osvěžující chuť, která potěší nejednoho milovníka čaje. Příjemná nasládlá chuť růžových lístků je zakončena lehce nahořklou ovocnou chutí granátového jablka.

Tip: Tento čaj se báječně hodí i pro přípravu domácího ledového čaje. 6 čajových sáčků zalijte 1 litrem čerstvě převařené vody o teplotě 70°C, nechte louhovat 2-3 minuty. Sáčky vyjměte, nařeďte dalším 0,5l vody, oslaďte podle chuti třtinovým cukrem a nechte v lednici vychladit. Do čaje můžete přidat kostky ledu a čerstvé ovoce.

Upozornění: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C. Nechte louhovat po dobu 2-3 minut a poté podle chuti ochuťte třtinovým cukrem či medem.

English Tea Shop Zelený čaj granátové jablko

Kvalitný zelený čaj English Tea Shop kombinuje osviežujúcu ľahkú chuť zeleného čaju s ľahko horkastým granátovým jablkom. Čajové lístky pochádzajúce z fair-trade obchodu sú kvalitné, z prvého zberu, a vďaka tomu majú výbornú ľahkú chuť, ktorá vám osvieži telo i myseľ. Vďaka praktickým čajovým sáčkom si môžete ľahkú ovocnú chuť čaju dopriať kedykoľvek a kdekoľvek po celý deň.

Kvalitné zelené lístky zeleného čaju spoločne s kúskami granátového jablka a ružovými lístkami vytvára nezameniteľnú osviežujúcu chuť, ktorá poteší nejedného milovníka čaju. Príjemná sladkastá chuť ružových lístkov je zakončená ľahko horkastou ovocnou chuťou granátového jablka.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj, Okvětní lístky růží, Kousky granátového jablka, Přírodní příchuť granátového jablka
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: plastový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz