/    /    /    /    /  

Numi Zelený čaj Gunpowder Green 1 ks, 2 g

Značka:
Množství: 1 ks, 2 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 18 ks, 36 g / 119 Kč 100 ks, 200 g / 641 Kč
Kategorie: Zelené čaje, Vzorky čajů, BIO čaje
Certifikáty: FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
8
ks
Bez DPH 7 Kč
8 bodů ks

Numi Zelený čaj Gunpowder Green 1 ks, 2 g

Zelený porcovaný čaj Numi Gunpowder Green je zpracován specifickou metodou, díky které získává plnou sytou chuť. Zelené čajové lístky mají lehkou osvěžující chuť s jemnými kouřovými podtóny. Tento čaj vás potěší a povzbudí nejenom díky své chuti, ale také obsahu teinu, který dodá novou energii.

Zelený čaj získává svou typickou chuť díky specifickému způsobu úpravy. Lístky se po sklizni napaří a poté se pevně srolují do malých kuliček. Čaj si tak déle zachová svou chuť i specifické aroma. Odvar má jemnou plnou chuť s lehkými kouřovými dozvuky, které z čaje dělají neobvyklé potěšení.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70°C a necháme louhovat 2-3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je skvělý pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Zelený čaj Gunpowder Green je součástí balení:

Numi Zelený čaj Gunpowder Green 1 ks, 2 g

Zelený porciovaný čaj Gunpowder Green je spracovávaný špecifickou metódou, vďaka ktorej získava plnú sýtu chuť. Zelené čajové lístky majú ľahkú osviežujúcu chuť s jemnými dymovými podtónmi. Tento čaj vás poteší a povzbudí nielen vďaka svojej chuti, ale tiež obsahu teínu, ktorý dodá novú energiu.

Zelený čaj získava svoju typickú chuť vďaka špecifickému spôsobu úpravy. Lístky sa po zbere naparia apotom sa pevne zrolujú do malý guľôčiek. Čaj si tak ďalej zachová svoju chuť a špecifickú arómu. Odva má jemnú plnú chuť s ľahkými dymovými dozvukmi, ktoré z čaju robia neobvyklé potešenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj
i
i

obal: papírový
potraviny: jednodruhové

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com