/    /    /    /    /  

Numi Zelený čaj Jasmine Green 1 ks, 2 g

Značka:
Množství: 1 ks, 2 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 18 ks, 36 g / 119 Kč 100 ks, 200 g / 641 Kč
Kategorie: Zelené čaje, Vzorky čajů, BIO čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
8
ks
Bez DPH 7 Kč
8 bodů ks

Numi Zelený čaj Jasmine Green 1 ks, 2 g

Zelený porcovaný čaj Numi Jasmine Green je doplněn o sladké květinové podtóny jasmínu, které vás příjemně osvěží a zároveň navodí pohodovou náladu. Jemná lehce nasládlá chuť čajových lístků se snoubí s výraznějšími tóny sytého jasmínu. Tento čaj je skvělým společníkem kdykoliv během dne, dodá vám novou energii a zpříjemní relaxaci.

Lehká chuť klasického zeleného čaje se spojuje s výraznějším aromatickým jasmínem, který dodává nápoji šmrnc a zajímavou příchuť. Čajové lístky se po zpracování nechávají zrát s květy jasmínu, aby co nejvíce absorbovaly jejich vůni i chuť. Získaný čaj tak má autentickou jasmínovou chuť i vůni, která vás příjemně naladí a potěší.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 80 °C a necháme louhovat 2-3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je vhodný pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Zelený čaj Jasmine Green je součástí balení:

Numi Zelený čaj Jasmine Green 1 ks, 2 g

Zelený porciovaný čaj Numi Jasmine Green je doplnený o sladké kvetinové podtóny jazmínu, ktoré vás príjemne osviežia a zároveň navodia pohodovú náladu. Jemná, ľahko sladkastá chuť čajových lístkov sa snúbi s výraznejšími tónmi sýteho jazmínu. Tejto čaj je vynikajúcim spoločníkom kedykoľvek počas dňa, dodá vám novú energiu a spríjemní relaxáciu.

Ľahká chuť klasického zeleného čaju sa spája s výraznejším aromatickým jazmínom, ktorý dodáva nápoju šmrnc a zaujímavú príchuť. Čajové lístky sa po spracovaní nechávajú zrieť s kvetmi jazmínu, aby čo najviac absorbovali ich vôňu a chuť. Získaný čaj má tak autentickú jazmínovú chuť i vôňu, ktorá vás príjemne naladí a poteší.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj, Květy jasmínu
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com