/    /    /    /    /    /  

Keiko Zelený čaj Kabusecha Tenko 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Kategorie: Zelené čaje
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Keiko Zelený čaj Kabusecha Tenko 50 g

Kvalitní zelený japonský čaj Keiko z časného jarního sběru z oblasti Kagoshima má výraznou a dlouhotrvající vůni. Čaj tohoto typu se pěstuje v polovičním zastínění pomocí speciálních sítí. Díky tomu jsou čajové lístky bohatší na účinné látky a zároveň tak získávají unikátní aroma. Nálev voní svěže po nezralém ovoci a chutná po oříšcích.

Čaj obsahuje vysoký podíl kofeinu, čímž podporuje koncentraci a povzbuzuje organismus. Ačkoliv jsou čajové lístky drobné, lze z jedné dávky připravit několik nálevů. Můžeme ho louhovat i ve studené vodě. Proto je výborný v horkých letních dnech.

Zelený čaj má vysoký obsah antioxidantů, které chrání tělo před oxidačním poškozením. Nejvýznamnějšími jsou flavonoidy epikatechin a katechin, které pomáhají zpomalovat stárnutí těla a zlepšují činnost mozku. V japonských a čínských zemích věří, že kvalitní zelený čaj dokáže snížit i riziko vzniku kardiovaskulárních chorob a rakoviny.

Příprava: Zalijte 5 gramů čaje 0,3l čerstvě převařené vody, kterou necháte schladnout na 70°C. Louhujte jednu minutu a poté slijte. Stejným způsobem můžete připravit až čtyři nálevy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj Kabusecha
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový

Výrobce

KEIKO Tea Traders Company Pte. Ltd
435 Orchard Road, Wisma Atria
238877 Singapore
Japonsko
tel: 65-6701-8248
www.keikoexperience.com