/    /    /    /    /    /  

Numi Zelený čaj Mate Lemon Green

Značka:
Množství: 18 ks, 41,4 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 100 ks, 230 g / 641 Kč 1 ks, 2,3 g / 6 Kč
Kategorie: Maté, Zelené čaje
Certifikáty: BIO, FAIR TRADE, USDA ORGANIC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
119
ks
Bez DPH 103 Kč

Numi Zelený čaj Mate Lemon Green

Zelený porcovaný čaj Numi Mate Lemon Green přináší bohatou sladkou chuť čaje s výraznými citrónovými podtóny, které vás příjemně osvěží a podpoří veselou mysl. Spojení čajových lístků Chun Mee s citronovou myrtou a cesmínou tvoří jedinečnou mírně pikantní chuť, ale je také zdraví prospěšné, obsahuje množství minerálních látek a vitaminů.

Zelený čaj Chun Mee má příjemnou sladkou chuť s lehce svíravým dozvukem a bylinnými tóny. Skvěle se k němu hodí pikantní citronová myrta dodávající čaji sytou osvěžující chuť limetky a citronové trávy, zatímco cesmína zvýrazňuje bylinné tóny čaje. Navíc, cesmína má skvělé povzbuzující účinky na celý organismus, dodává minerály a vitaminy, zlepšuje látkovou výměnu a je skvělým pomocníkem proti přejídání. Mate Lemon Green vás potěší svou osvěžující jemnou vůní i chutí.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 80 °C a necháme louhovat 2-3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj je vhodný pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Numi Zelený čaj Mate Lemon Green

Zelený porciovaný čaj Numi Mate Lemon Green prináša bohatú sladkú chuť čaju s výraznými citrónovými podtónmi, ktoré vás príjemne osviežia a podporia veselú myseľ. Spojenie čajových lístkov Chun Mee s citrónovou myrtou a cezmínou tvoria jedinečnú, mierne pikantnú chuť. Zároveň sú zdraviu prospešné, obsahujú množstvo minerálnych látok a vitamínov.

Zelený čaj Chun Mee má príjemnú sladkú chuť s jemne zvieravým dozvukom a bylinnými tónmi. Vynikajúco sa k nemu hodí pikantná citrónová myrta dodávajúca čaju sýtu osviežujúcu chuť limetky a citrónovej trávy, zatiaľ čo cezmína zvýrazňuje bylinné tóny čaju. Navyše, cezmína má vynikajúce povzbudzujúce účinky na celý organizmus, dodáva minerály a vitamíny, zlepšuje látkovú výmenu a je výborným pomocníkom proti prejedaniu. Mate Lemon Green vás poteší svojou osviežujúcou jemnou vôňou i chuťou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Cesmína peruánská, Myrta citronová, Zelený čaj Chun Mee
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

Numi Organic Tea
P.O.Box 20420
CA 94620 Oakland
Spojené Státy Americké
tel: +31 (0)71 4090701
www.numitea.com