/    /    /    /    /    /  

TeaTao Zelený čaj práškový House Matcha 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zelené čaje
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
165
ks
Bez DPH 143 Kč

TeaTao Zelený čaj práškový House Matcha 50 g

Práškový zelený čaj House Matcha TeaTao je vysoce kvalitním zeleným čajem. Jde o práškovou podobu odrůdy Gyokuro, která vyniká omamnou vůní a plnou, lehce nasládlou chutí. Jemně mletý čaj je vhodný nejen k přípravě nápojů, ale i k ozvláštnění různých pokrmů, jako je pečivo, zmrzlina či moučníky. Nejenže vybranému jídlu dodá zajímavou chuť, ale rovněž zvýší jeho výživovou hodnotu.

Zelený čaj House Matcha vyniká vysokým obsahem teinu, a dodává tak organismu energii. Na rozdíl od kávy má dlouhotrvající a mírnější působení. Působí proti stresu, pomáhá odbourávat dlouhodobou únavu a celkově regeneruje. Podporuje trávení a také díky svým detoxikačním účinkům přispívá k očistě organismu od veškerých škodlivých látek, a nepřímo tak napomáhá hubnutí.

Matcha je až 10krát bohatší na vitaminy, minerály a vlákninu než klasický zelený čaj, a výrazně tak podporuje správnou činnost imunitního systému. Zároveň díky velkému podílu antioxidantů chrání organismus před oxidačním stresem. Flavonoidy či katechin pomáhají zpomalovat stárnutí těla. Matcha čaj rovněž podporuje činnost mozku a soustředění a zlepšovat paměť.

Příprava: Rozšlehejte 3-5 gramů Matcha prášku v 0,2 litru vlažné vody nebo mléka o teplotě cca. 50 °C. Podle chuti můžete lehce přisladit.

Tip: Matcha prášek lze použít také pro výrobu zmrzliny, do různých dezertů, smoothie, nealkoholických ovocných nápojů, čokolád a dalších pokrmů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj Matcha
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: jednodruhové

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika