/    /    /    /    /    /  

TeaTao Zelený čaj Sencha Fuji 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Zelené čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
225
ks
Bez DPH 196 Kč

TeaTao Zelený čaj Sencha Fuji 50 g

Sencha Fuji TeaTao je vynikající třída japonského zeleného čaje. Její světle zelený nálev má lahodnou, lehce květově nasládlou, mírně svíravou trávovou chuť s typickým aroma lesa a moře. Od ostatních zelených čajů se liší speciálním postupem při sklizni. Po sklizení jsou totiž tyto čajové lístky napařovány a až poté teprve sušeny a svinovány. Tento postup prodlužuje trvanlivost čaje a udržuje po delší dobu vynikající kvalitu jeho chuti a vůně.

Má výrazně povzbuzující účinky a to z něj dělá vynikající čaj pro každodenní dopolední popíjení. Tento čaj lze použít na více nálevů. Při každém dalším nálevu získáte trochu odlišnou chuť. Po určité době se naučíte rozpoznat, který nálev vám nejvíce chutná a nejlépe na vás působí.

Zelený čaj je charakteristický svým vysokým obsahem antioxidantů, které chrání tělo před oxidačním poškozením. Nejvýznamnějšími z nich jsou flavonoidy epikatechin a katechin, které pomáhají zpomalovat stárnutí těla a zlepšují činnost mozku. V japonských a čínských zemích věří, že kvalitní zelený čaj dokáže snížit i riziko vzniku kardiovaskulárních chorob a rakoviny.

Příprava: Při prvním nálevu zalijte 4-6 gramů čaje 0,3 l převařené vody o teplotě 70-80 °C. Nechejte louhovat 15-30 vteřin. Další nálevy louhujte podle chuti.

Skladování: Uchovejte v chladu, suchu a temnu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj Sencha
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: jednodruhové

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika