/    /    /    /    /    /  

English Tea Shop Zelený čaj tropické ovoce

Značka:
Množství: 20 ks, 40 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Zelené čaje
Certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
79
ks
Bez DPH 69 Kč

English Tea Shop Zelený čaj tropické ovoce

Zelený ochucený porcovaný čaj English Tea Shop vás potěší svou jemnou osvěžující chutí a zároveň je zdravý pro celé tělo, které zásobuje antioxidanty a dalšími prospěšnými látkami. Čaj má skvělé povzbuzující účinky díky obsahu teinu, můžete si jej tak dopřát ráno místo šálku kávy. Lehká čistá chuť zeleného čaje se mísí s tóny exotického ovoce a citrusových plodů.

Zelené čajové lístky procházejí minimální oxidací a zachovávají si jemnou lehkou chuť. Ta je navíc doplněna o osvěžující lístky máty a aromatickou citronovou trávu, které jí dodávají nečekaný říz a příjemnou vůni. Lehká svěží chuť čaje je navíc obohacena o jemné podtóny exotického ovoce. Ochucený zelený čaj vás příjemně potěší a povzbudí nejenom svou chutí, ale také obsahem teinu.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70 °C a nechte louhovat 3-4 minuty. Poté dochuťte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Zelený čaj je skvělý pro přípravu horkého i studeného nápoje.

Zelený čaj tropické ovoce je součástí balení:

English Tea Shop Zelený čaj tropické ovoce

Zelený ochutený porciovaný čaj English Tea Shop vás poteší svojou jemnou osviežujúcou chuťou a zároveň je zdravý pre celé telo, ktoré zásobuje antioxidantami a ďalšími prospešnými látkami. Čaj má skvelé povzbudzujúce účinky vďaka obsahu teínu, môžete si ho tak dopriať ráno miesto šálky kávy. Ľahká čistá chuť zeleného čaju sa mieša s tónmi exotického ovocia a citrusových plodov.

Zelené čajové lístky prechádzajú minimálne oxidáciou a zachovávajú si jemnú ľahkú chuť. Tá je navyše doplnená o osviežujúce lístky mäty a aromatickú citrónovú trávu, ktoré jej dodávajú nečakaný ráz a príjemnú vôňu. Ľahká svieža chuť čaju je navyše obohatená o jemné podtóny exotického ovocia. Ochutený zelený čaj vás príjemne poteší a povzbudí nielen svojou chuťou, ale aj obsahom teínu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Zelený čaj, Máta, Citronová tráva, Příchuť tropického ovoce
i
i

obal: papírový
potraviny: s příchutí
přebal: papírový

Výrobce

The English Tea Shop Ltd
Goswell Road
137-149 Londýn
Velká Británie
www.theenglishteashop.biz