/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Ženšenové čistící mléko, Ginseng 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová čistící mléka
Produktová řada: Martina Gebhardt Ginseng
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
606
ks
Bez DPH 501 Kč

Martina Gebhardt Ženšenové čistící mléko, Ginseng 150 ml

Čisticí pleťové mléko Martina Gebhardt Ginseng lehce rozpouští líčidla i jiné nečistoty zároveň pečuje o stále se mastící pokožku po třicítce. Kombinace kvalitního rostlinného oleje účinně odstraní nečistoty, zatímco antibakteriální rostlinné výtažky pečují o potřeby mastící se pleti náchylné k tvorbě akné a ucpávání pórů.

Lehké mléko spolehlivě odlíčí i odolný make-up a rozpustí nečistoty usazené v pórech díky obsahu olivového oleje. Ten na sebe naváže nečistoty a z pokožky je lehce odstraní, aniž by došlo k dehydrataci pleti. Naopak, olej zanechá pokožku vláčnou, avšak ne umaštěnou. Léčivé výtažky z meduňky společně s růžovou květovou vodou stabilizují činnost mazových žláz, působí skvěle regeneračně a podporují sjednocený tón pleti.

Aby zralá pleť nestrádala, obsahuje mléko výtažky z ženšenu. Ten má na pokožku skvělé posilující účinky, udržuje pleť zdravou a pružnou, odolnější vůči prvním známkám stárnutí. Čisticí mléko díky svému bohatému složení pleť pouze neodličuje, ale také o ni intenzivně pečuje a chrání ji před vznikem prvních vrásek i před výskytem nedokonalostí.

Použití: Malé množství mléka naneste na vatový tampon a za jeho pomoci odličte pokožku obličeje, krku i dekoltu.

Tip: Mléko můžete smýt čistou vodou, nebo pro perfektní dočištění použít pleťové tonikum.

Martina Gebhardt Ženšenové čistící mléko, Ginseng 150 ml

Čistiace pleťové mlieko Martina Gebhardt Ginseng ľahko rozpúšťa líčidlá aj iné nečistoty a zároveň ošetruje náročnú, stále sa mastiacu pokožku po tridsiatke. Kombinácia kvalitného rastlinného oleja účinne odstráni nečistoty, zatiaľ čo antibakteriálne rastlinné výťažky sa starajú o potreby mastiacej sa pleti náchylnej na tvorbu akné a upchávanie pórov.

Ľahké mlieko spoľahlivo odlíči aj odolný make-up a rozpustí nečistoty usadené v póroch vďaka obsahu olivového oleja. Ten na seba viaže nečistoty a z pokožky ich ľahko odstráni bez toho, aby došlo k dehydratácii pleti. Naopak, olej zanechá pokožku vláčnu, avšak nie zamastenú. Liečivé výťažky z medovky spoločne s ružovou kvetovou vodou stabilizujú činnosť mazových žliaz, pôsobia vynikajúco regeneračne a podporujú zjednotený tón pleti.

Aby starnúca pleť nestrádala, obsahuje mlieko výťažky zo ženšenu. Ten má na pokožku vynikajúce posilňujúce účinky, udržiava pleť zdravú a pružnú, odolnejšiu voči prvým známkam starnutia. Čistiace mlieko vďaka svojmu bohatému zloženiu pleť iba neodličuje, ale tiež intenzívne ošetruje a chráni pred vznikom prvých vrások aj pred výskytom nedokonalostí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Lecithin2), Tilia Cordata Extract1), Panax Ginseng Extract2), Rosa Damascena Flower Water1), Melissa Officinalis Extract1), Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Spagyrische Essence Panax Ginseng2), Gold, Silver, Sulfur, Aroma2), Citral3), Limonene3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Ginseng
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, smíšená pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz