/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Ženšenové tonikum, Ginseng 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Produktová řada: Martina Gebhardt Ginseng
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
471
ks
Bez DPH 389 Kč

Martina Gebhardt Ženšenové tonikum, Ginseng 100 ml

Čistící pleťové tonikum Martina Gebhardt Ginseng nejenom spolehlivě dočišťuje zbytky nečistot z pokožky, ale také pečuje o smíšenou pleť po 30. roku. Kombinace rostlinných výtažků a olejů pleť lehce dezinfikuje a eliminuje nadměrné maštění a zároveň posiluje a chrání před prvními známkami stárnutí.

Pleťové tonikum pečuje o potřeby zralé smíšené pokožky díky obsahu výtažků z ženšenu. Ten pokožku posiluje, udržuje ji pružnou a zároveň jemnou a ochráněnou před vznikem vrásek. O potřeby smíšené pleti se postará kombinace antibakteriálních výtažků z vilínu viržinského, meduňky, šalvěje a citronové trávy.

Tyto bylinky mají na smíšenou pokožku skvělé harmonizační účinky, stabilizují činnost mazových žláz a současně působí protizánětlivě. Regenerují akné i drobné nedokonalosti a dodávají pokožce zdravý sjednocený tón. Ženšenové tonikum nejenom z pokožky odstraní nečistoty a lehce zatáhne pleťové póry, ale také pečuje o potřeby zralé, avšak stále se mastící pleti.

Použití: Malé množství tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Používejte nejlépe ráno i večer.

Tip: Na použití tonika byste neměli zapomínat obzvláště ráno. Tonikum lehce stáhne póry a ty jsou pak odolnější vůči nečistotám z okolí a tím pádem i vzniku akné a zánětů.

Martina Gebhardt Ženšenové tonikum, Ginseng 100 ml

Čistiace pleťové tonikum Martina Gebhardt Ginseng nielenže spoľahlivo dočisťuje zvyšky nečistôt z pokožky, ale tiež ošetruje zmiešanú pleť po 30. roku. Kombinácia rastlinných výťažkov a olejov pleť ľahko dezinfikuje, eliminuje nadmerné mastenie a zároveň posilňuje i chráni pred prvými známkami starnutia.

Pleťové tonikum sa stará o potreby zrelej zmiešanej pokožky vďaka obsahu výťažkov zo ženšenu. Ten pokožku posilňuje, udržiava ju pružnú a zároveň jemnú a ochránenú pred vznikom vrások. O potreby zmiešanej pleti sa postará kombinácia antibakteriálnych výťažkov z hamamelisu virgínskeho, medovky, šalvie a citrónovej trávy.

Tieto bylinky majú na zmiešanú pokožku vynikajúce harmonizačné účinky, stabilizujú činnosť mazových žliaz a súčasne pôsobia protizápalovo. Regenerujú akné aj drobné nedokonalosti a dodávajú pokožke zdravý zjednotený tón. Ženšenové tonikum nielenže z pokožky odstráni nečistoty a ľahko zatiahne pleťové póry, ale sa tiež postará o potreby náročnej, avšak stále sa mastiacej pleti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol1), Panax Ginseng Extract2), Tilia Cordata Flower Extract1), Hamamelis Virginiana Leaf Water1), Spagyrische Essence Panax Ginseng2), Gold, Silver, Sulfur, Melissa Officinalis Leaf Oil1), Salvia Officinalis Oil1), Cymbopogon Flexuosus Herb Oil1), Myrtus CommunisLeaf Oil1), Citrus Aurantifolia Oil1), Citral3), Geraniol3), Limonene3), Linalool3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Ginseng
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, smíšená pleť

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz