/    /    /    /  

Argital Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu 1,5 kg

Značka:
Množství: 1,5 kg
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Tělové masky
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
950
ks
Bez DPH 785 Kč

Argital Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu 1,5 kg

Zeštíhlující jílový zábal Argital posiluje ochablou pokožku problematických partií, zpevňuje ji a navrací ztracenou elasticitu díky obsahu rostlinných výtažků a olejů. Kombinace zeleného jílu s osvědčenými posilujícími bylinnými extrakty povadlou pokožku tonizují, zlepšují její prokrvení a tím jí navrací zdravý vzhled i pružnost.

Zelený jíl obsahuje množství minerálních látek, které nejenom že absorbují škodlivé látky, ale také napomáhají jejich vyplavování z těla pryč. Jíl a výtažky z břízy zlepšují činnost lymfatického systému a podporují tak vylučování škodlivin, zatímco extrakty z máty a fenyklu stimulují krevní oběh. Díky tomuto procesu se z těla snadněji vyplavují škodlivé látky i zadržovaná voda.

O posílení ochablé pomerančové kůže se postará brečťan společně s výtažky z hroznového vína, bohaté na antioxidanty. Pokožka trpící celulitidou je pružnější a jemnější na dotek. Zábal pokožku problematických partií nejenom posiluje a také pomáhá formovat postavu.

Použití: Vrstvu silnou zhruba 1 centimetr naneste na problematické partie. Zakryjte papírovými utěrkami a zavažte látkou. Nechte působit 30 minut až 2 hodiny. Poté pečlivě smyjte vlažnou vodou. Pro dosažení viditelných výsledků aplikujte denně.

Argital Zeštíhlující zábal ze zeleného jílu 1,5 kg

Zoštíhľujúci ílový zábal Argital posilňuje ochabnutú pokožku problematických partií, spevňuje ju a navracia stratenú elasticitu vďaka obsahu rastlinných výťažkov a olejov. Kombinácia zeleného ílu s osvedčenými posilňujúcimi bylinnými extraktmi povädnutú pokožku tonizujú, zlepšujú jej prekrvenie a tým jej navracajú zdravý vzhľad aj pružnosť.

Zelený íl obsahuje množstvo minerálnych látok, ktoré nielenže absorbujú škodlivé látky, ale tiež napomáhajú ich vyplavovaniu z tela preč. Íl a výťažky z brezy zlepšujú činnosť lymfatického systému a podporujú tak vylučovanie škodlivín, zatiaľ čo extrakty z mäty a feniklu stimulujú krvný obeh. Vďaka tomuto procesu sa z tela ľahšie vyplavujú škodlivé látky aj zadržiavaná voda.

O posilnenie ochabnutej pomarančovej kože sa postará brečtan spoločne s výťažkami z hroznového vína, bohaté na antioxidanty. Pokožka trpiaca celulitídou je pružnejšia a jemnejšia na dotyk. Zábal pokožku problematických partií nielen posilňuje ale tiež pomáha formovať postavu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Solum Fullonum, Aqua, Alcohol, Glycerin, Betula Alba Leaf Extract, Arnica Montana Extract, Vitis Vinifera Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Hedera Helix Extract, Citrus Aurantium Dulcis Oil1), Spirae Ulmaria Extract, Urtica Dioica Extract, Calendula Officinalis Extract, Mentha Piperita Extract, Citrus Medica Limonum Oil1), Foeniculum Vulgare Oil1), Rosmarinus Officinalis Extract, Xantan Gum
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
typy pokožky: normální pokožka

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it