/    /    /    /    /  

Argital Zesvětlující růžový pleťový olej 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťové oleje
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
530
ks
Bez DPH 438 Kč

Argital Zesvětlující růžový pleťový olej 50 ml

Argital Zesvětlující růžový pleťový olej je skvělý multifunkční přípravek vhodný pro libovolný typ pleti. Jeho exkluzivní složení z těch nejlepších rostlinných olejů důkladně pečuje o pleť a dodává jí množství prospěšných látek, jako jsou mastné kyseliny, vitaminy, antioxidanty a stopové prvky. Olej má příjemnou lehkou konzistenci, snadno se nanáší a rychle se vstřebává bez nadměrného zatížení pokožky.

Olej z růže stolisté má význačné detoxikační účinky, optimalizuje metabolismus pleti a napomáhá uzamknout v buňkách vlhkost. Zároveň má na pokožku také ochranný vliv a pomáhá posilovat její přirozenou obranyschopnost vůči nepříznivým vnějším podmínkám. Díky tomu je tento olej skvělým přípravkem pro libovolné roční období. Jeho složení je nedráždivé a je vhodný i pro citlivou pleť.

Zesvětlující účinky příznivě ovlivňují odstín pigmentových skvrn a navracejí pokožce sjednocený a přirozeně rozzářený vzhled. Olej napomáhá odstranit také skvrny a jizvy po akné, stejně jako celkově regenerovat strukturu pleti. Zároveň vyrovnává produkci kožního mazu pro dokonale hydratovanou, vypnutou a svěží pokožku.

Použití: Před použitím navlhčete pokožku. Několik kapek oleje naneste do dlaní a roztírejte konečky prstů.

Argital Zesvětlující růžový pleťový olej 50 ml

Argital Zosvetľujúci ružový pleťový olej je skvelý multifunkčný prípravok vhodný pre ľubovoľný typ pleti. Jeho exkluzívne zloženie z tých najlepších rastlinných olejov sa dôkladne stará o pleť a dodáva jej množstvo prospešných látok, ako mastné kyseliny, vitamíny, antioxidanty a stopové prvky. Olej má príjemnú ľahkú konzistenciu, ľahko sa nanáša a rýchlo sa vstrebáva bez nadmerného zaťaženia pokožky.

Olej z ruže význačné detoxikačné účinky, optimalizuje metabolizmus pleti a napomáha uzamknúť v bunkách vlhkosť. Zároveň má na pokožku tiež ochranný vplyv a pomáha posilňovať jej prirodzenú obranyschopnosť voči nepriaznivým vonkajším podmienkam. Vďaka tomu je tento olej skvelým prípravkom pre ľubovoľné ročné obdobie. Jeho zloženie je nedráždivé a je vhodný aj pre citlivú pleť.

Zosvetľujúce účinky priaznivo ovplyvňujú odtieň pigmentových škvŕn a navracajú pokožke zjednotený a prirodzene rozžiarený vzhľad. Olej napomáha odstrániť tiež škvrny a jazvy po akné, rovnako ako celkovo regenerovať štruktúru pleti. Zároveň vyrovnáva produkciu kožného mazu pre dokonale hydratovanú, vypnutú a sviežu pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Triticum Vulgare Germ Oil, Rosa Centifolia Oil1), Lavandula Angustifolia Oil1), Alcohol, Styrax Benzoin Extract, Limonene2), Linalool2), Cinnamyl Alcohol2), Isoeugenol2), Geraniol2), Citronellol2), Citral2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it