/    /    /    /  

Taoasis Zimní čas, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
221 Kč
Cena
177
ks
Bez DPH 146 Kč

Taoasis Zimní čas, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Taoasis Winterzeit vám zaujme svou silněji kořeněnou vůní, ve které se nahořklé tóny kakaa mísí se sladšími jablečnými podtóny. Hodí se jak do aromalampy, tak i do tělového krému či masážního oleje. Silně kořeněná vůně vás příjemně povzbudí a vytvoří doma kouzelnou zimní atmosféru.

Směs éterických olejů v sobě snoubí lehce nahořklé čokoládové tóny kakaa s teplou, šťavnatou vůní jablek. Tato kombinace lehce stimuluje psychiku a pomáhá odstraňovat únavu a podráždění. Spojení kakaa a jablka je doplněné teplými, sladce kořeněnými tóny muškátového oříšku a tonky a skvěle podtrhne lenivou atmosféru dlouhých zimních večerů. 

Použití: Do aromalampy s vodou přidejte několik kapek éterického oleje. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Zimní čas, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Taoasis Zimný čas vás zaujme svojou silnejšou korenistou vôňou, v ktorej sa horkasté tóny kakaa miesia so sladšími jablčnými podtónmi. Hodí sa ako do aromalampy, tak aj do telového krému či masážneho oleja. Silno korenistá vôňa vás príjemne povzbudí a vytvorí doma čarovnú zimnú atmosféru.

Zmes éterických olejov v sebe snúbi jemne horkasté čokoládové tóny kakaa s teplou šťavnatou vôňou jabĺk. Táto kombinácia ľahko stimuluje psychiku a pomáha odstraňovať únavu a podráždenie. Spojenie kakaa a jablka je doplnené teplými, sladko korenistými tónmi muškátového orieška a tonky a vynikajúco podčiarkne pozvoľnú atmosféru dlhých zimných večerov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Coumarin, Eugenol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Linalool, Citral, Citronellol, Benzyl Cinnamate, Geraniol, Cinnamic Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/