/    /    /    /  

Saloos Zimní kouzlo 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů, Dárky pro babičky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
71
ks
Bez DPH 59 Kč

Saloos Zimní kouzlo 10 ml

Saloos Zimní kouzlo zahalí vaši domácnost do okouzlující vůně, která vás příjemně naladí na dlouhé a potemnělé zimní a podzimní večery. Tato aromaterapeutická kompozice vás přenese do zasněžených lesů a nechá vás vychutnat si zimní atmosféru plnými doušky.

Jednotlivé esenciální oleje se vzájemně doplňují a dodávají vašemu domovu pocit harmonie a útulnosti. Prohloubí vaše chvíle odpočinku a díky zemitým tonům pryskyřice působí velice uklidňujícím dojmem. Jemná vůně s bylinnými prvky revitalizuje tělo i mysl.

Směs Zimní kouzlo má příznivý vliv také při respiračních onemocněních a ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení. Pročišťuje dýchací cesty a dezinfikuje vzduch v místnostech. Tato vonná variace je velice vhodná také jako součást koupelových olejů.

Vůně, do které se zachumláte

Variace éterických olejů Saloos Zimní kouzlo promění vaši domácnost v útulný koutek, kde se budete cítit příjemně a odpočatě. Vůně této směsi evokuje teplo a domov, projasní dlouhé zimní večery a dopřeje vám tu pravou zimní atmosféru, kdy jen sledujete z tepla domova padající vločky za zamrzlými okny a vychutnáváte si šálek kávy či vašeho oblíbeného čaje.

Dokonalá zimní atmosféra

Směs přírodních rostlinných silic s typickou zimní jemně kořeněnou vůní provoní vaši domácnost, skvěle neutralizuje pachy a má aromaterapeutické působení na tělo i mysl. Vůně Zimní kouzlo harmonizuje vaši psychiku a nechá vás zapomenout na starosti všedního dne a stres. Přináší skutečné uvolnění a díky bylinným tónům působí revitalizačně a dodává v zimě tolik potřebnou energii. Zároveň působí také na dýchací cesty a čistí vzduch v domácnosti.

Přírodní silice

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a na dlouhou dobu. Díky éterickým olejům Saloos tak navodíte ve svém domově příjemnou atmosféru a pocit harmonie.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Zimní kouzlo 10 ml

Saloos Zimné čaro zahalí vašu domácnosť do očarujúcej vône, ktorá vás príjemne naladí na dlhé a ponuré zimné a jesenné večery. Táto aromaterapeutická kompozícia vás prenesie do zasnežených lesov a nechá vás vychutnať si zimnú atmosféru plnými dúškami.

Jednotlivé esenciálne oleje sa vzájomne dopĺňajú a dodávajú vášmu domovu pocit harmónie a útulnosti. Prehĺbi vaše chvíle odpočinku a vďaka zemitým tónom živice pôsobí veľmi upokojujúcim dojmom. Jemná vôňa s bylinnými prvkami revitalizuje telo i myseľ.

Zmes Zimné čaro má priaznivý vplyv aj pri respiračných ochoreniach a uľavuje od príznakov chrípky a nachladnutia. Prečisťuje dýchacie cesty a dezinfikuje vzduch v miestnostiach. Táto vonná variácia je veľmi vhodná aj ako súčasť kúpeľových olejov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz