/    /    /    /  

Taoasis Zimní pohádka, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
193
ks
Bez DPH 160 Kč

Taoasis Zimní pohádka, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Taoasis Zimní pohádka má velmi příjemnou citrusovou vůni, ze které je cítit především pomeranč. Ze svěží citrusové kompozice je cítit pouze lehký dotek kořeněných tónů. Dodá vašemu domovu příjemnou, uvolněnou atmosféru, která povzbudí vaše smysly a zlepší vám náladu. Směs se hodí jak do aromalampy, tak i jako přídavek do tělového mléka či masážního oleje.

Směs éterických olejů s poetickým názvem Zimním pohádka vás svou svěží citrusovou vůní s lehce kořeněným podtónem přenese do kouzelného zimního světa. Šťavnaté spojení pomeranče a mandarinky nejen pročistí a osvěží vzduch, ale zároveň působí antidepresivně. Svou krásnou svěží vůní stimuluje psychiku, pomáhá uvolňovat napětí, zahánět stres či nervozitu a rozpouštět pocity úzkosti. Citrusová vůně s hřejivým dotykem skořice je vhodná i pro uvolnění při migréně.

Použití: Do aromalampy s vodou přidejte několik kapek éterického oleje. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Zimní pohádka, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Taoasis Zimná rozprávka má veľmi príjemnú citrusovú vôňu, z ktorej cítiť predovšetkým pomaranč. Zo sviežej citrusovej kompozície je cítiť iba ľahký dotyk korenistých tónov. Dodá vášmu domovu príjemnú uvoľnenú atmosféru, ktorá povzbudí vaše zmysly a zlepší náladu. Zmes sa hodí ako do aromalampy, tak aj ako prídavok do telového mlieka či masážneho oleja.

Zmes éterických olejov s poetických názvom Zimná rozprávka vás svojou sviežou citrusovou vôňou s jemne korenistým podtónom prenesie do čarovného zimného sveta. Šťavnaté spojenie pomaranča a mandarínky nielen prečistí a osvieži vzduch, no zároveň pôsobí antidepresívne. Svojou krásnou sviežou vôňou stimuluje psychiku, pomáha uvoľňovať napätie, zaháňať stres či nervozitu a rozpúšťať pocity úzkosti. Citrusová vôňa s hrejivým dotykom škorice je vhodná aj na uvoľnenie pri migréne.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Linalool, Eugenol, Benzyl Cinnamate, Coumarin, Citral, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/