/    /    /    /  

Taoasis Zimní sen, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
165 Kč
Cena
132
ks
Bez DPH 109 Kč

Taoasis Zimní sen, Baldini 10 ml

Směs éterických olejů Baldini Zimní sen zpříjemní svou hřejivou vůní chladné zimní večery. Příjemně sladká vůně s tóny ovoce a koření je skvělá pro chvíle odpočinku a relaxace, zahřeje tělo i duši a navodí příjemnou atmosféru.

Směs olejů v alkoholu vás potěší sladkou vůní zralého pomeranče s lehkými kořeněnými tóny skořice, koriandru a pryskyřice benzoin. Tato kombinace má skvělé prohřívací účinky a perfektně se hodí pro provonění chladných zimních večerů i pro navození té pravé vánoční atmosféry.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Zimní sen, Baldini 10 ml

Zmes éterických olejov Baldini Zimný sen spríjemní svojou hrejivou vôňou chladné zimné večery. Príjemne sladká vôňa s tónmi ovocia a korenia je skvelá pre chvíle oddychu a relaxu, zahreje telo a dušu a navodí príjemnú atmosféru.

Zmes olejov v alkohole vás poteší sladkou vôňou zrelého pomaranča s ľahkými korenistými tónmi škorice, koriandra a živice benzoe. Táto kombinácia má skvelé hrejivé účinky a perfektne sa hodí na rozvoňanie chladných zimných večerov a na navodenie tej pravej vianočnej atmosféry.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Linalool, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Coumarin
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/