/    /    /    /  

Martina Gebhardt Zklidňující mléko po opalování, Summer Time 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 5 ml / 49 Kč
Kategorie: Přípravky po opalování
Produktová řada: Martina Gebhardt Summer Time
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
539
ks
Bez DPH 445 Kč

Martina Gebhardt Zklidňující mléko po opalování, Summer Time 150 ml

Zklidňující mléko po opalování Martina Gebhardt Summer Time je skvělým společníkem pro ošetření pokožky obličeje i celého těla po pobytu na sluníčku. Mléko o pokožku intenzivně pečuje díky kombinaci rostlinných olejů, másel a bylinných extraktů, které pleť zklidňují, mírní příznaky podráždění a současně zvýrazňují a podporují opálení.

Zklidňující mléko harmonizuje pokožku po opalování i dlouhodobějším pobytu na přímém sluníčku. Mírní podráždění, svědění i pnutí kůže, mírní i příznaky sluneční alergie. Skvělé zklidňující účinky má kombinace výtažků z Aloe vera a třezalky, působí protizánětlivě a účinně ulevuje od nepříjemných pocitů horké pokožky.

O účinnou výživu a ochranu pleti se postará spojení olivového, tungovníkového a rakytníkového oleje společně s bambuckým a kakaovým máslem, které pleť zvláčňují a zanechávají ji zdravou. Chrání před dehydratací i podrážděním, navíc obsahují nízký přirozený UV faktor. Zklidňující mléko se postará o harmonizaci pleti po opalování a současně dodá pokožce zdravý vzhled.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete. Používejte nejlépe po opalování či pobytu na přímém slunci.

Martina Gebhardt Zklidňující mléko po opalování, Summer Time 150 ml

Upokojujúce mlieko po opaľovaní Martina Gebhardt Summer Time je vynikajúcim spoločníkom pre ošetrenie pokožky tváre aj tela po pobyte na slniečku. Mlieko pokožku intenzívne ošetruje vďaka kombinácii rastlinných olejov, masiel a bylinných extraktov, ktoré pleť upokojujú, miernia priznaky podráždenia a súčasne zvýrazňujú a podporujú opálenie.

Upokojujúce mlieko harmonizuje pokožku po opaľovaní a dlhodobejšom pobyte na priamom slniečku. Mierni podráždenie, svrbenie aj pnutie kože či príznaky slnečnej alergie. Vynikajúce upokojujúce účinky má kombinácia výťažkov z aloe vera a ľubovníka, pôsobí protizápalovo a účinne uľavuje od nepríjemných pocitov horúcej pokožky.

O účinnú výživu a ochranu pleti sa postará spojenie olivového, tungovníkového a rakytníkového oleja spoločne s bambuckým a kakaovým maslom, ktoré pleť zvláčňujú a zanechávajú ju zdravú. Chránia pred dehydratáciou i podráždením, naviac obsahujú nízky prirodzený UV faktor. Upokojujúce mlieko sa postará o harmonizáciu pleti po opaľovaní a súčasne dodá pokožke zdravý vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Olea Europaea Fruit Oil1), Aleurites Moluccana Oil2), Butyrospermum Parkii Butter2), Aloe Barbadensis Leaf Extract1), Hypericum Perforatum Flower Extract1), Hippophae Rhaimnoides Fruit Oil1), Cetearyl Alcohol, Rosa Damascena Flower Extract1), Daucus Carota Sativa Extract1), Theobroma Cacao Seed Butter2), Helianthus Tuberosus Flower and Root Extract1), Juglans Regia Leaf and Seed Extract1), Sambuctus Nigra Root and Fruit Extract1), Magnolia Officinalis Bark Extract1), Camelia Sinensis Leaf Extract1), Cetyl Alcohol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract 1), Tocopherol, Lecithin2), Spagyrische Essence Helianthus Tuberosus Flower and Root Extract1), Gold, Silver, Sulfur, Aroma, Geraniol3), Citronelol3), Limonene3), Linalool3), Citral3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Summer Time

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz