/    /    /    /    /  

Naobay Zklidňující pleťové tonikum 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťová tonika
Certifikáty: FSC, Ecocert
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
329
ks
Bez DPH 272 Kč

Naobay Zklidňující pleťové tonikum 200 ml

Zklidňující pleťové tonikum NAOBAY spolehlivě dočišťuje všechny typy pleti, současně o ně pečuje, mírní začervenání pleti a také ji chrání před opětovným podrážděním. Tonikum pleť zjemňuje a aktivně zklidňuje díky obsahu výtažků z pupečníku asijského a heřmánku, zatímco jemná citrusová vůně pečuje o vaše smysly.

Základ pleťového tonika tvoří šťáva z Aloe vera, která pokožku zklidňuje, zjemňuje a současně v ní uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Aloe je bohaté na množství vitaminů a antioxidantů, dodává pokožce potřebné živiny a současně ji chrání před nepříznivými vnějšími vlivy a tím pádem i před podrážděním a známkami předčasného stárnutí.

Aloe v kombinaci s květovou vodou z heřmánku a výtažky z pupečníku asijského pleť aktivně zklidňuje a napomáhá její regeneraci. Rostlinné výtažky pokožku spolehlivě zklidní, zjemní a zároveň spolehlivě odstraní nečistoty i zbytky make-upu, se kterými si neporadilo pleťové mléko či čistící gel.

Použití: Malé množství pleťového tonika aplikujte na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Používejte ráno a/nebo večer jako druhé čištění pleti.

Tip: Tonikum aplikujte obzvlášť ráno, pleťové póry se lehce zatáhnou a pokožka tak bude odolnější vůči nečistotám z vnějšího okolí.

Naobay Zklidňující pleťové tonikum 200 ml

Upokojujúce pleťové tonikum NAOBAY spoľahlivo dočisťuje všetky typy pleti a súčasne ošetruje, mierni začervenanie pleti a chráni pred opätovným podráždením. Tonikum pleť zjemňuje a aktívne upokojuje vďaka obsahu výťažkov z pupočníka ázijského a harmančeka, zatiaľ čo jemná citrusová vôňa sa postará o vaše zmysly.

Základ pleťového tonika tvorí šťava z aloe vera, ktorá pokožku upokojuje, zjemňuje a súčasne v nej uzamyká veľmi potrebnú hydratáciu. Aloe je bohaté na množstvo vitamínov a antioxidantov, dodáva pokožke potrebné živiny a súčasne ju chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, a tým aj pred podráždením a známkami predčasného starnutia.

Aloe v kombinácii s kvetovou vodou z harmančeka a výťažkami z pupočníka ázijského pleť aktívne upokojuje a pomáha pri regenerácii. Rastlinné výťažky pokožku spoľahlivo upokoja, zjemnia a zároveň spoľahlivo odstránia nečistoty aj zvyšky make-upu, s ktorými si neporadilo pleťové mlieko či čistiaci gél.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Propanediol, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Chamomilla Recutita Flower Extract1), Centella Asiatica Extract1), Citric Acid
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: dřevěný, plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

NaturChem S.L.
Brac de Pepa 1
46470 MASSANASSA - Valencia
Španělsko
tel: 96 125 00 31
http://www.naturchem.es/