/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Zkosený štětec na oční stíny 14 cm

Eyeshadow Brush, angular

Značka:
Množství: 14 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Bamboo Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
136
ks
Bez DPH 112 Kč

Barbara Hofmann Zkosený štětec na oční stíny 14 cm

Zkosený syntetický štětec na oční stíny Barbara Hofmann s luxusní rukojetí z bambusového dřeva spolehlivě nanese stín do záhybu oka a vytvoří tak precizní líčení. Se štětcem se pracuje velice snadno díky hustým perfektně zastřiženým štětinám, které lehce aplikují sypké i kompaktní stíny přesně tam, kde mají být. Zkosený tvar štětce je mimořádně vhodný pro aplikaci stínů do záhybu oka, ale majitelky zapadlejších očí jej ocení i pro aplikaci stínu na celé pohyblivé oční víčko.

Hustý syntetický štětec je vyroben z těch nejjemnějších štětin, které spolehlivě nanesou kompaktní i sypké oční stíny a zároveň pokožku zbytečně nedráždí a neškrábou, což ocení obzvláště majitelky citlivé jemné pokožky. Snadnou aplikaci stínů zajistí nejenom precizně zastřižené štětiny, ale také 14 centimetrů dlouhá rukojeť z bambusového dřeva. Díky zkosenému tvaru je štětec vhodný nejen pro aplikaci očních stínů, ale také pro úpravu a vykreslení obočí.

Použití: Štětcem naberte malé množství očních stínů a aplikujte je do záhybu oka. Štětec také můžete použít k dokreslení a zvýraznění obočí.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Zkosený štětec na oční stíny 14 cm

Skosený syntetický štetec na očné tiene Barbara Hofmann s luxusnou rukoväťou z bambusového dreva spoľahlivo nanesie tieň do záhybu oka a vytvorí tak precízne líčenie. So štetcom sa pracuje veľmi ľahko vďaka hustým perfektne zastrihnutým štetinám, ktoré ľahko aplikujú sypké aj kompaktné tiene presne tam, kde majú byť. Skosený tvar štetca je mimoriadne vhodný pre aplikáciu tieňov do záhybu oka, ale majiteľky zapadlejších očí ho ocenia aj pre aplikáciu tieňa na celé pohyblivé očné viečko.

Hustý syntetický štetec je vyrobený z tých najjemnejších štetín, ktoré spoľahlivo nanesú kompaktné aj sypké očné tiene a zároveň pokožku zbytočne nedráždia a neškriabu, čo ocenia obzvlášť majiteľky citlivej jemnej pokožky. Jednoduchú aplikáciu tieňov zaistia nielen precízne zastrihnuté štetiny, ale aj 14 centimetrov dlhá rukoväť z bambusového dreva. Vďaka skosenému tvaru je štetec vhodný nielen pre aplikáciu očných tieňov, ale aj pre úpravu a vykreslenie obočia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bambusové dřevo, Syntetické štětiny
i
i

barva: béžová
produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de