/    /    /    /  

Zlaté mumio altajské čisté 30 tablet

Značka:
Množství: 30 tablet
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 60 tablet / 304 Kč
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Dýchání, Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
174
ks
Bez DPH 151 Kč

Zlaté mumio altajské čisté 30 tablet

Zlaté mumio má vysoký obsah bioaktivních složek, které mají silnou povzbuzující schopnost na oslabený organismus. Dále pomáhají zvýšit oslabenou imunitu, nastartovat regenerační procesy v těle a napomáhají tišit bolest. V lidovém léčitelství se dokonce jeho blahodárných účinků využívá k odstranění následků chemo a radioterapie. 

Mumio má tmavě černou barvu, výrazně nahořklou chuť a konzistencí se podobá asfaltu. Jeho název v překladu znamená "chránící tělo před nemocemi".. Naleziště mumia se nacházejí vysoko v asijských horách v jeskyních a skalních průrvách, na jejichž stěnách se vyskytuje v podobě krápníků či malých stalaktitů, které svým tvarem připomínají slzy. Proto je také jinak nazýván "slzy hor".

Přírodní doplněk stravy

Zlaté mumio altajské je přírodní doplněk stravy, který má komplexní vliv na lidský organismus a pečuje dlouhodobě o vaše zdraví. Obsahuje pouze čistý výtažek z mumia dávkovaný ve formě praktických kapslí, které se snadno užívají. Mumio má blahodárné účinky na lidské tělo a v tradiční medicíně je jeho extrakt používaný již po staletí.

Síla regenerace

Mumio je pryskyřice, jež je někdy nazývána slzami hor. Jeho výskyt je omezený a nachází se pouze hluboko v jeskyních a skalních průrvách exotické Asie. Zde pokrývá jejich povrch ve formě krápníků, jenž mu přisoudily jeho lidový název. Účinky mumia jsou popisovány již ve spisech starověkých léčitelů a je jim připisováno mnoho příznivých účinků.

Bioaktivní složky

Mumio je velice bohaté na bioaktivní elementy, vitaminy a minerály. Podporuje přirozenou regenerační schopnost organismu a má významný účinek v období nemocí. Dokáže tělo rychle vrátit do původní kondice a minimalizuje dlouhodobé následky onemocnění. Má silný vliv na posílení oslabeného organismu a dokáže mu dodat potřebnou energii.

Zvýšení obranyschopnosti

Účinky mumia byly vypozorovány u zvířat, kdy divoká zvěř olizovala krápníky mumia a velice rychle se potom uzdravovala. Mumio také pomáhá tišit bolesti všeho druhu a pomáhá při dlouhodobých onemocněních. Zároveň posiluje obranyschopnost organismu a podle některých výzkumů jej lze také používat pro zmírnění nežádoucích účinků chemoterapie a radioterapie.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu denně po dobu 3-4 týdnů.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Zlaté mumio altajské čisté 30 tablet

Zlaté mumio vysoký obsah bioaktívnych zložiek, ktoré majú silnú povzbudzujúcu schopnosť na oslabený organizmus. Ďalej pomáhajú zvýšiť oslabenú imunitu, naštartovať regeneračné procesy v tele a napomáhajú tíšiť bolesť. V ľudovom liečiteľstve sa dokonca jeho blahodarných účinkov využíva na odstránenie následkov chemoterapie a rádioterapie.

Mumio má tmavo čiernu farbu, výrazne horkastú chuť a konzistenciou sa podobá asfaltu. Jeho názov v preklade znamená "chrániaci telo pred chorobami". Náleziská mumia sa nachádzajú vysoko v ázijských horách na stenách v jaskyniach a skalných trhlinách, na ktorých sa vyskytuje v podobe kvapľov či malých stalaktitov, ktoré svojim tvarom pripomínajú slzy. Preto je tiež inak nazývaný "slzy hôr".


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Kolik gramů mumia je v tabletce? (Zlaté mumium)

Nemohu u Zlatého mumia najít informaci, kolik miligramů mumia obsahuje jedna tabletka. V jedné tabletce ...

Vlastnosti

Složení: Mumio 200 mg jedné tabletě
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnitřní