/    /    /    /    /  

Klar Žlučové mýdlo na skvrny 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekologické odstraňovače skvrn
Certifikáty: ECO CONTROL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
95
ks
Bez DPH 79 Kč

Klar Žlučové mýdlo na skvrny 250 ml

Tekuté žlučové mýdlo Klar je výborným pomocníkem při odstraňování zažraných skvrn, jedno, jestli jsou od oleje, vína, krve či lepidla. Účinné látky proniknou hluboko do vlákna tkaniny a odstraní nečistotu, aniž by prádlo poškodily.

Žlučové mýdlo cíleně odstraňuje odolnou špínu a skvrny téměř ze všech druhů tkanin. Rostlinné mýdlo v kombinaci se žlučí účinně a zároveň šetrně odstraní nečistoty, aniž by porušilo strukturu látky či vyšisovala barvu.

Prostředek určený k cílenému odstranění odolné špíny, mastnoty a skvrn od vína, ovoce, krve, sazí a další. Výrobek není vhodný na vlnu a jemné tkaniny. Bez parfemace. Hodnota pH je 11.

Použití: Malé množství přípravku aplikujte přímo na skvrnu a nechte působit několik minut. Při silném znečištění můžete mýdlo přidat k pracímu prášku.

Upozornění: Výrobek není vhodný na vlnu a jemné tkaniny.

Klar Žlučové mýdlo na skvrny 250 ml

Tekuté žlčové mydlo Klar je výborným pomocníkom pri odstraňovaní zažratých škvŕn, je jedno, či sú od oleja, vína, krvi alebo lepidla. Účinné látky preniknú hlboko do vlákna tkaniny a odstránia nečistotu bez toho, aby bielizeň poškodili.

Žlčové mydlo cielene odstraňuje odolnú špinu a škvrny takmer zo všetkých druhov tkanín. Rastlinné mydlo v kombinácii so žlčou účinne a zároveň šetrne odstráni nečistoty, bez toho, aby porušilo štruktúru látky či vybielilo farbu.

Prostriedok určený k cielenému odstráneniu odolnej špiny, mastnoty a škvŕn od vína, ovocia, krvi, sadzí a ďalších. Výrobok nie je vhodný na vlnu a jemné tkaniny. Bez parfumácie. Hodnota pH je 11.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Vegetable Pottasium Soap, Alcohol Denat., Potassium Chloride, Fel Tauri Sicc
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH
Talstrasse 2
DE 73650 Winterbach
Německo
www.almawin.de