/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Zubní gel Dentasalt 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Slané zubní pasty
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
204
ks
Bez DPH 169 Kč

Nobilis Tilia Zubní gel Dentasalt 100 ml

Přírodní nepěnivý gel od Nobilis Tilia má výrazný antimikrobiální účinek. Pomáhá hojit dásně, čistí zuby a předchází vzniku zubního kazu. Obsah máty osvěžuje dech na dlouhou dobu.

Zubní gel Dentasalt Nobilis Tilia je vhodný pro citlivé zuby. Má výrazné antimikrobiální účinky a svým čistě přírodním složením bojuje proti vzniku zubního kazu. Gel jemně čistí zubní povlak, obsahuje mořskou sůl, která působí na dásně a sliznice v dutině ústní a tonizuje je. Rostlinné oleje a extrakty působí proti bakteriím a posilují sklovinu. Udržují silné a zdravé dásně.

Použití: Naneste na zubní kartáček a očistěte zuby a dásně. Poté ústní dutinu důkladně vypláchněte.

Nobilis Tilia Zubní gel Dentasalt 100 ml

Prírodný nepenivý gél od Nobilis Tilia má výrazný antimikrobiálny účinok. Pomáha hojiť ďasná, čistí zuby a predchádza vzniku zubného kazu. Obsah mäty osviežuje dych na dlhú dobu.

Zubný gél Dentasalt Nobilis Tilia je vhodný na citlivé zuby. Má výrazné antimikrobiálne účinky a svojím čisto prírodným zložením bojuje proti vzniku zubného kazu. Gél jemne čistí zubný povlak, obsahuje morskú soľ, ktorá pôsobí na ďasná a sliznice v ústnej dutine a tonizuje ich. Rastlinné oleje a extrakty pôsobia proti baktériám a posilňujú sklovinu. Udržiavajú silné a zdravé ďasná.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sea Salt, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Zea Mays Germ Oil, Xanthan Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Illicum Verum Oil, Glycyrrhiza Glabra Root Extract , Limonene1), Linalool1), Potassium Sorbate, Cl 75810
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
specifická označení: oblast Mrtvého moře

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz