/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Zubní gel Dentilit 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Zubní pasty na citlivé zuby
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
204
ks
Bez DPH 169 Kč

Nobilis Tilia Zubní gel Dentilit 100 ml

Přírodní nepěnivý gel od Nobilis Tilia obsahuje zelený jíl, který pomáhá čistit zubní sklovinu a slouží jako prevence paradentózy. Obsah máty osvěžuje dech na dlouhou dobu.

Zubní gel Dentilit Nobilis Tilia je vhodný pro citlivé zuby. Ultrajemný zelený jíl šetrně čistí zubní sklovinu, pomáhá při hojení dásní a slouží jako prevence proti paradentóze. Éterické oleje dodávají svěží dech a mají antimikrobiální účinky, svým čistě přírodním složením tak bojují proti vzniku zubního kazu. Gel jemně čistí zubní povlak, působí proti bakteriím a posiluje sklovinu. Udržuje silné a zdravé dásně.

Použití: Naneste na zubní kartáček a očistěte zuby a dásně. Poté ústní dutinu důkladně vypláchněte.

Nobilis Tilia Zubní gel Dentilit 100 ml

Prírodný nepenivý gél od Nobilis Tilia obsahuje zelený íl, ktorý pomáha čistiť zubnú sklovinu a slúži ako prevencia paradentózy. Obsah mäty osviežuje dych na dlhú dobu.

Zubný gél Dentilit Nobilis Tilia je vhodný na citlivé zuby. Ultrajemný zelený íl šetrne čistí zubnú sklovinu, pomáha pri hojení ďasien a slúži ako prevencia proti paradentóze. Éterické oleje dodávajú svieži dych a majú antimikrobiálne účinky, svojím čisto prírodným zložením tak bojujú proti vzniku zubného kazu. Gél jemne čistí zubný povlak, pôsobí proti baktériám a posilňuje sklovinu. Udržiava silné a zdravé ďasná.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Zea Mays Starch, Illite (green), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Xanthan Gum, Illicum Verum Oil, Potassium Sorbate, Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz