/    /    /    /    /  

Logona Zubní gel dětský jahoda, Logodent Kids 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ústní dětská hygiena, Ovocné zubní pasty
Produktová řada: Logona Kids, Logona Logodent
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
91
ks
Bez DPH 75 Kč

Logona Zubní gel dětský jahoda, Logodent Kids 50 ml

Zubní gel Logodent je určen pro péči o zuby těch nejmenších z nás. Jemně čistí a pečuje o dětské zuby, zároveň je díky svému složení vhodný pro malé děti. Obsahuje rostlinné výtažky a má jemnou chuť jahod.

Děti mívají velice často problémy se správnou technikou čištění zubů a občas spolknou i trochu zubní pasty. Zubní gel Logodent je přizpůsoben potřebám péče o dětské zuby. Obsahuje látky podporující trávení, a proto na rozdíl od past s chemickými látkami nevadí, když dítě gel spolkne.

Zubní gel obsahuje extrakt z heřmánku, který působí protizánětlivě a jemně čistí i citlivé zuby. Jemně mletá křemíková hornina a mořská sůl šetrně čistí zubní povlak bez poškození skloviny. Heřmánek má účinek proti tvorbě zubního kazu, zubního povlaku a působí protizánětlivě.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubního gelu, zhruba velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Tip: U dětí mladších šesti let dohlížejte na správnou čistící techniku a zabraňte nadměrné konzumaci zubní pasty.

Logona Zubní gel dětský jahoda, Logodent Kids 50 ml

Zubný gél Logodent je určený na starostlivosť o zuby tých najmenších z nás. Jemne čistí a stará sa o detské zuby, zároveň je vďaka svojmu zloženiu vhodný pre malé deti. Obsahuje rastlinné výťažky a má jemnú chuť jahôd.

Deti mávajú veľmi často problémy so správnou technikou čistenia zubov a občas prehltnú aj trochu zubnej pasty. Zubný gél Logodent je prispôsobený potrebám starostlivosti o detské zuby. Obsahuje látky podporujúce trávenie, a preto na rozdiel od pást s chemickými látkami nevadí, keď dieťa gél prehltne.

Zubný gél obsahuje extrakt z harmančeka, ktorý pôsobí protizápalovo a jemne čistí aj citlivé zuby. Jemne mletá kremíková hornina a morská soľ šetrne čistí zubný povlak bez poškodenia skloviny. Harmanček účinok proti tvorbe zubného kazu, zubného povlaku a pôsobí protizápalovo.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Xylitol, Algin, Aroma (Flavour)1), Montmorillonite, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract1), Camelia Sinensis Leaf Extract, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Maris Sal (Sea Salt), Cl 75120
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
produktové řady: Logona Kids, Logona Logodent

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz