/    /    /    /    /  

Logona Zubní gel rozmarýn a šalvěj, Logodent 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné zubní pasty, Homeopatické zubní pasty
Produktová řada: Logona Logodent
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
137
ks
Bez DPH 113 Kč

Logona Zubní gel rozmarýn a šalvěj, Logodent 75 ml

Zubní gel Logodent rozmarýn a šalvěj je určen pro jemnou přírodní péči o zuby. Obsahuje rostlinné výtažky, blahodárnou rozmarýnu a šalvěj. Pomáhá bojovat proti zubnímu kazu a šetrně odstraňuje zubní povlak.

Zubní gel obsahuje extrakty z echinacei, které působí proti bakteriím, a předchází tak vzniku zubního povlaku a zubního kazu. Vilín, rozmarýna a šalvěj působí protizánětlivě. Jemně mletá křemíková hornina a mořská sůl šetrně čistí zubní povlak bez poškození skloviny. Jemně čistí zubní povlak a předchází poškození skloviny, má účinek proti tvorbě zubního kazu, zubního povlaku a působí protizánětlivě.

Gel má jemnou chuť a osvěží dech na dlouhou dobu. Pravidelné používání zubní pasty zabraňuje díky přírodním látkám tvorbě zubního kazu, zubního kamene i vzniku paradontózy.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubního gelu, zhruba velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Logona Zubní gel rozmarýn a šalvěj, Logodent 75 ml

Zubný gél Logodent rozmarín a šalvia je určený pre jemnú prírodnú starostlivosť o zuby. Obsahuje rastlinné výťažky, blahodarný rozmarín a šalviu. Pomáha bojovať proti zubnému kazu a šetrne odstraňuje zubný povlak.

Zubný gél obsahuje extrakty z echinacei, ktoré pôsobia proti baktériám, a predchádza tak vzniku zubného povlaku a zubného kazu. Hamamel, rozmarín a šalvia pôsobia protizápalovo. Jemne mletá kremíková hornina a morská soľ šetrne čistí zubný povlak bez poškodenia skloviny. Jemne čistí zubný povlak a predchádza poškodeniu skloviny, účinok proti tvorbe zubného kazu, zubného povlaku a pôsobí protizápalovo.

Gél má jemnú chuť a osvieži dych na dlhú dobu. Pravidelné používanie zubného gélu zabraňuje vďaka prírodným látkam tvorbe zubného kazu, zubného kameňa aj vzniku paradentózy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Sorbitol, Silica, Maris Sal (Sea Salt), Algin, Commiphora Abyssinica Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract1), Echinacea Pallida Extract1), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil1), Salvia Officinalis (Sage) Oil1), Sucrose Laurate, Glycerin, Aroma, Sodium Hydroxide, Limonene
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
produktové řady: Logona Logodent

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz