/    /    /    /    /  

Energy Zubní pasta Balsamio 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné zubní pasty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
162
ks
Bez DPH 134 Kč

Energy Zubní pasta Balsamio 100 ml

Bioinformační zubní pasta Energy Balsamio se zvýšeným obsahem éterických olejů je vyváženým bylinným produktem pro komplexní péči o zuby a ústní dutinu. Má maximálně osvěžující a adstringentní (stahující) účinek. Harmonizuje zejména energetickou dráhu tenkého střeva, šlachosvalovou tří zářičů, sleziny, jater, řídící, jangovou a jinovou pojivovou, působí tedy pozitivními účinky na onemocnění v těchto oblastech.

Zubní pasta Balsamio je vyrobena z termální vody vřídla Podhájská, která se vyznačuje vysokým energetickým potenciálem a unikátním složením minerálů a stopových prvků, které mají výrazný vliv na regeneraci chrupu. Podporují vyváženou mineralizaci pojivových tkání a tím působí příznivě na jejich pevnost, pružnost a celkový zdravotní stav.

Obsahuje též kopaivový balzám a výtažky z lapacha a uncarie. Obsažený lecitin upevňuje zubní sklovinu a fytolátky působí protizánětlivě a napomáhají regenerovat buňky. Při čištění zubů se doporučuje nezapomínat na jazyk, kde jsou důležité reflexní zóny. Balsamio je opravdovým balzámem pro dutinu ústní s výrazně osvěžujícím účinkem. Zajistí maximální čistící efekt a svěží dech.

Použití: Naneste dostatečné množství na zubní kartáček a čistěte zuby. Nezapomínejte také na jazyk.

Energy Zubní pasta Balsamio 100 ml

Bioinformačná zubná pasta Energy Balsamio so zvýšeným obsahom éterických olejov je vyváženým bylinným produktom pre komplexnú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Má maximálne osviežujúci a adstringentný (sťahujúci) účinok. Harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu tenkého čreva, šľachosvalovú troch ohrievačov, sleziny, pečene, riadiacu, jangovú a jinovú spojivovú, pôsobí teda pozitívnymi účinkami na ochorenia v týchto oblastiach.

Zubná pasta Balsamio je vyrobená z termálnej vody žriedla Podhájska, vyznačujúcej sa vysokým energetickým potenciálom a unikátnym zložením minerálov a stopových prvkov, ktoré majú výrazný vplyv na regeneráciu chrupu. Podporujú vyváženú mineralizáciu spojivových tkanív a tým priaznivo pôsobia na ich pevnosť, pružnosť a celkový zdravotný stav.

Obsahuje tiež kopaivový balzam a výťažky s lapacha a uncarie. Obsiahnutý lecitín upevňuje zubnú sklovinu, fytolátky pôsobia protizápalovo a napomáhajú regenerovať bunky. Pri čistení zubov sa odporúča nezabúdať na jazyk, kde sú dôležité reflexné zóny. Balsamio je skutočným balzamom pre dutinu ústnu s výrazne osviežujúcim účinkom. Zaistí maximálny čistiaci efekt a svieži dych.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Sanguisorba Officinalis Extract, Potentilla Erecta Root Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Tabebuia Impetiginosa Extract, Uncaria Tomentosa Extract, Polygonum Bistorta Rooot Extract, Aralia Elata Root Extract, Liriosma Ovata Extract, Silica, Cocamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Butyrospermum Parkii Extract, Stevia Rebaudiana Extract, Lecithin, Ubiquinone, Thymus Vulgaris Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Poloxamer 407, Sucrose, Commiphora Myrrha Gum Extract, Boswelia Carterii Gum Extract , Croton Lechleri Extract, Parfum, Limonene
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz