/    /    /    /    /  

Mastic spa Zubní pasta byliny z Chiu, Mastic 75 ml

Mastic Dent Hios Herbs

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Masticha, Bělící zubní pasty, Bylinné zubní pasty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
259
ks
Bez DPH 214 Kč

Mastic spa Zubní pasta byliny z Chiu, Mastic 75 ml

Zubní pasta Mastic Spa kombinuje bylinky z Chiu s mastichovým olejem. Jemně čistí zuby, osvěžuje dech, chrání před zánětem dásní. Masticha působí antibakteriálně a prospívá zdraví zubů.

Masticha je jeden z tradičních prostředků pro silné a zdravé zuby. Tato pryskyřice se používala při péči o zuby a ústa už ve starém Řecku. Působí proti zubnímu kazu a udržuje zuby krásné a zdravé. Další bylinky posilují zuby a dásně. Heřmánek, čajovník čínský, šalvěj a lípa uklidňují a předchází podráždění dásní.

Použití: Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Upozornění: Použití pasty u dětí mladších dvou let konzultujte s lékařem. Nenechávejte na dosah dětem do šesti let. V případě náhodného požití většího množství produktu vyhledejte lékaře.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerine, PEG-8, Fragrance, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Chamomilla Recurita, Camelia Sinensis, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Tilia Europaea Flower Extract, Menthol Crystals, Sodium Saccharin, Allantoin, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Tocopheryl Acetace, Retinol, Sodium Hydroxide
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Chios-Kallimasia
Valanas Area 2
821 00 Ag.Minas-Chios
Řecko
tel: (212) 813-5900
www.mastic-spa.cz