/    /    /    /    /  

Kiss My Face Corp. Zubní pasta dětská bez flouridu, lesní plody 96 g

Značka:
Množství: 96 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ústní dětská hygiena, Ovocné zubní pasty
Produktová řada: Kiss My Face Kids
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
203
ks
Bez DPH 168 Kč

Kiss My Face Corp. Zubní pasta dětská bez flouridu, lesní plody 96 g

Dětská zubní pasta bez obsahu fluoridu Kiss My Face s báječnou příchutí lesních plodů jemně čistí a pečuje o zubky našich nejmenších. Díky hravé příchuti lesních plodů si děti chtějí čistit zuby ochotně a dobrovolně klidně i vícekrát než dvakrát denně. 

Přírodní složení dětské pasty na zuby s největší starostlivostí opatrně čistí dětský chrup a pečuje o celou ústní dutinu. Hydratovaný křemík má jemné abrazivní účinky, xylitol zabraňuje usazování zubního plaku a tím snižuje vznik zubního kazu

Extrakt z Aloe vera společně s tea tree má uklidňující a uzdravující účinky. Tea tree navíc působí antibakteriálně a urychluje hojení poškozené sliznice, dodává příjemnou svěží chuť. Přirozeně sladká chuť pasty byla docílena použitím rostlinného sladidla stévie a xylitolu. Díky tomu, že je pasta bez fluoridu, nemusíte se bát nepříjemných následků, kdyby náhodou došlo ke spolknutí. 

Použití: Na kartáček naneste malé množství pasty, vyčistěte zuby i dásně jemnými krouživými pohyby a poté vypláchněte čistou vodou.

Upozornění: Pro dospělé a děti ode dvou let. U dětí mladších šesti let dohlédněte na správný způsob čištění zubů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Zinc Citrate, Xylitol, Vaccinium Macrocarpon Fruit Powder, Natural Flavor, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chondrus Crispus (Carrageenan), Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Sorbic Acid
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Kiss My Face Kids

Výrobce

Kiss My Face Corp.
144 Main Street
12525-0224 Gardiner NY
Spojené Státy Americké
www.kiss-my-face.cz