/    /    /    /    /  

Siddhalepa Zubní pasta Kekulu 40 g

Značka:
Množství: 40 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné zubní pasty, Ústní dětská hygiena, Ajurvédské zubní pasty
Hodnocení:
1,0/5 1 hlas
Cena
65
ks
Bez DPH 54 Kč

Siddhalepa Zubní pasta Kekulu 40 g

Opatrně vybrané ajurvédské ingredience v dětské zubní pastě Kekulu jsou dobrým základem pro dětské zuby a výborným vkladem do dalšího života v oblasti ústní hygieny.

Zubní pasta Kekulu zamezuje vzniku zubního kamene, chrání ústní dutinu, zubní sklovinu zpevňuje dásně a to vše čistě přírodní cestou. Pasta Kekulu redukuje infekce a výskyt mikroorganismů v ústech a je velmi vhodná pro děti až do doby, než začnou růst druhé zuby.

Ajurvédská zubní pasta snižuje kazivost zubů u dětí, chrání ústní dutinu a zubní sklovinu. Při pravidelném používání zpevňuje dásně. Osvěžuje dech.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Tip: Dohlížejte na správnou čistící techniku u svých dětí mladších šesti let.

Siddhalepa Zubní pasta Kekulu 40 g

Opatrne vybrané ajurvédske ingrediencie v detskej zubnej paste Kekulu sú dobrým základom pre detské zuby a výborným vkladom do ďalšieho života v oblasti ústnej hygieny.

Zubná pasta Kekulu zamedzuje vzniku zubného kameňa, chráni ústnu dutinu a zubnú sklovinu, spevňuje ďasná a to všetko čisto prírodnou cestou. Pasta Kekulu redukuje infekcie a výskyt mikroorganizmov v ústach a je veľmi vhodná pre deti až do doby, než začnú rásť druhé zuby.

Ajurvédska zubná pasta znižuje kazovosť zubov u detí, chráni ústnu dutinu a zubnú sklovinu. Pri pravidelnom používaní spevňuje ďasná. Osviežuje dych.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aluminium Hydroxide, Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Carrageenan, Sodium Saccharin, Cuminum Cyminum Seed Oil, Mimusops Elengi Bark Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract , Kaolinite
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com