/    /    /    /    /  

Coslys Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně máta 75 ml

Gel Toothpaste for Sensitive Teeth

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Zubní pasty na citlivé zuby
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
199
ks
Bez DPH 164 Kč

Coslys Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně máta 75 ml

Zubní pasta Sensitive teeth & gums Coslys přináší kompletní složení pro péči o citlivé zuby a dásně. Bolest, otoky, zarudlé dásně se sklonem ke krvácení jsou závažné problémy, které dokáží potrápit citlivé zuby. Zuby jsou citlivé na horké, studené, sladké, kyselé látky nebo při obyčejnému kontaktu se zubním kartáčkem. 

Minerální soli zklidňují a léčí záněty a podráždění. Navíc přirozeně mineralizují zuby a posilují sklovinu. Zásadité pH zubní pasty chrání před působením kyselin a vyrovnává pH v ústech. Složení je bohaté na propolis, který má výborné čistící a zároveň léčivé a regenerační účinky.

Pasta je vhodná pro každodenní používání, není slaná a má jemnou mátovou příchuť. Její užívání je kompatibilní s homeopatickou léčbou. Jemný gel není agresivně abrazivní a bere ohled na dásně a zubní sklovinu.

Použití: Po každém jídle naneste měkkým kartáčkem na zuby, poté opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Není vhodné pro děti do sedmi let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Dobrá pasta | 19.4.2016 00:37:41 | Irena

Dobrá pasta, která na přírodní poměrně dost pění, což je fajn, nemáte pocit, že musíte použít na vyčištění hromadu :). Chuť mi zprvu trochu vadila, cítím tam lékořici, kterou nemusím, ale zvykla jsem si a jsem spokojená.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Glycerin, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Decyl Glucoside, Aroma (Flavour), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Propolis Extract, Sodium Benzoate, Alcohol, Potassium Hydroxide, Limonene, Stevia Rebaudiana Extract
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/