/    /    /    /    /  

Zubní pasta s brusinkou pro silné zuby 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné zubní pasty, Ovocné zubní pasty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
138
ks
Bez DPH 114 Kč

Zubní pasta s brusinkou pro silné zuby 75 ml

Zubní pasta s brusinkou pro silné zuby se hodí ke každodennímu použití. Obsahuje řadu účinných látek z přírody, které představují skvělý zdroj vitaminů a minerálů. Najdete v ní například brusinkový olej či zelený čaj. Pasta pečuje o celou ústní dutinu. Šetrně čistí chrup, posiluje ho a navrací mu přirozenou bělost.

Pasta šetrně, ale účinně čistí zuby, odstraňuje z nich zbytky jídla i nepříjemný plak. Zpevňuje zubní sklovinu, a to díky oleji z plodů brusinky a minerálním látkám v mořské soli, které v kombinaci se zeleným čajem ničí škodlivé bakterie, a chrání tak chrup před vznikem kazu. Mořská sůl zároveň jemně leští povrch zubů, ze kterého odstraní nežádoucí pigmentaci. Zelený čaj také napomáhá celkové hygieně úst, zmírňuje záněty dásní, které se často projevují krvácivostí a otokem, chrání před paradontózou a osvěžuje dech.

Použití: Malé množství pasty naneste na navlhčený kartáček, pečlivě s ním vyčistěte zuby a poté ústa vypláchněte čistou vodou.

Zubní pasta s brusinkou pro silné zuby 75 ml

Zubná pasta s brusnicou pre silné zuby sa hodí na každodenné použitie. Obsahuje rad účinných látok z prírody, ktoré predstavujú skvelý zdroj vitamínov a minerálov. Nájdete v nej napríklad brusnicový olej či zelený čaj. Pasta sa stará o celú ústnu dutinu. Šetrne čistí chrup, posilňuje ho a navracia mu prirodzenú belosť.

Pasta šetrne, ale účinne čistí zuby, odstraňuje z nich zvyšky jedla aj nepríjemný povlak. Spevňuje zubnú sklovinu, a to vďaka oleju z plodov brusnice a minerálnym látkam v morskej soli, ktoré v kombinácii so zeleným čajom ničia škodlivé baktérie, a chráni tak chrup pred vznikom kazu. Morská soľ zároveň jemne leští povrch zubov, z ktorého odstráni nežiaducu pigmentáciu. Zelený čaj tiež napomáha celkovej hygiene úst, zmierňuje zápaly ďasien, ktoré sa často prejavujú krvácavosťou a opuchom, chráni pred paradentózou a osviežuje dych.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Silica, Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Vaccinium Vitis-ldaeaSeed Oil1), Camellia Sinensis Leaf Extract1), Oenothera Biennis Oil1), Amaranth Caudatus Seed Oil1), Malva Sylvestris Flower Extract1), Rubus Idaeus Extract1), Angelica Archangelica Root Water1), Centaurea Cyanus Flower Water1), Caramel, Beta Vulgaris1), Maltodextrin, Citric Acid, Maris Sal, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína