/    /    /    /    /  

Zubní pasta s cedrovým olejem 75 ml

Značka:
Množství: 75 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zubní pasty na citlivé zuby
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
138
ks
Bez DPH 114 Kč

Zubní pasta s cedrovým olejem 75 ml

Základ zubní pasty s cedrovým olejem podle receptů babičky Agáty tvoří extrakt z klanoprašky čínské spolu s pěti přírodními vosky. Díky této účinné kombinaci pasta nejen čistí zuby a pečuje o ústní dutinu, ale také posiluje zuby. Pasta neobsahuje fluorid, takže se nemusíte bát nepříjemných následků, kdybyste náhodou trochu spolkli.

Výtažky z jader oříšků cedru sibiřského mají výtečnou regenerační schopnost. Pomáhají zacelovat drobná poranění v dutině ústní, urychlují také hojení aftů a oparů a předchází vzniku paradentózy. Extrakt z klanoprašky čínské zmírňuje případné bolesti zubů a urychluje rekonvalescenci po operaci zubů.

Vosk z černého rybízu pomáhá při zánětech v dutině ústní, je velmi bohatý na vitamin C, který je velmi účinným antioxidantem. Vosk z šalvěje muškátové zmírňuje krvácení z dásní a předchází vzniku paradentózy. Kromě dalších rostlinných vosků je pasta obohacena také o vápník a chlorofyl, jenž přirozeně osvěžují dech.

Pasta je lehce slazena březovým sladidlem xylitolem. Ten je výjimečný svou schopností chránit zuby před zubním kazem. Na rozdíl od ostatních sladidel totiž nevytváří v dutině ústní kyselé prostředí, ve kterém se daří kazotvorným bakteriím, ale naopak působí mírně zásaditě.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.

Zubní pasta s cedrovým olejem 75 ml

Základ zubnej pasty s cédrovým olejom podľa receptov babičky Agáty tvorí extrakt  schizandry čínskej spolu s piatimi prírodnými voskami. Vďaka tejto účinnej kombinácii pasta nielen čistí zuby a ošetruje ústnu dutinu, ale tiež posilňuje zuby. Pasta neobsahuje fluorid, takže sa nemusíte báť nepríjemných následkov, keby ste náhodou trochu prehltli.

Výťažky z jadier orieškov cédru sibírskeho majú výbornú regeneračnú schopnosť. Pomáhajú zaceľovať drobné poranenia v dutine ústnej, urýchľujú tiež hojenie áft a oparov a predchádzajú vzniku paradentózy. Extrakt schizandry čínskej zmierňuje prípadné bolesti zubov a urýchľuje rekonvalescenciu po operácii zubov.

Vosk z čiernych ríbezlí pomáha pri zápaloch v ústnej dutine, je veľmi bohatý na vitamín C, ktorý je veľmi účinným antioxidantom. Vosk zo šalvie muškátovej zmierňuje krvácanie z ďasien a predchádza vzniku paradentózy. Okrem ďalších rastlinných voskov je pasta obohatená aj o vápnik a chlorofyl, ktoré prirodzene osviežujú dych.

Pasta je ľahko sladená brezovým sladidlom xylitolom. Ten je výnimočný svojou schopnosťou chrániť zuby pred zubným kazom. Na rozdiel od ostatných sladidiel totiž nevytvára v dutine ústnej kyslé prostredie, v ktorom sa darí kazotvorným baktériám, ale naopak pôsobí mierne zásadito.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Glycerin, Calcium Carbonate, Silica, Xylitol, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Xanthan Gum, Thuja Occidentalis Extract1), Linum Usitatissimum Seed Oil1), Cera Alba1), Malva Sylvestris Flower Extract1), Avena Sativa Kernel Extract1), Chamomilla Recutita Flower Water1), Amaranthus Caudatus Seed Oil1), Rosa Canina Fruit Oil1), Rubus Idaeus Fruit Extract1), Tilia Cordata Flower Water1), Salvia Officinalis Leaf Water1), Spirae Ulmaria Extract1), Ribes Nigrum Leaf Water1), Carrageenan, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Parfum, Limonene2), Cl 75810
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína