/    /    /    /    /  

Siddhalepa Zubní pasta Sumudu 75 g

Značka:
Množství: 75 g
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Zubní pasty na citlivé zuby, Ajurvédské zubní pasty
Hodnocení:
4,0/5 3 hlasy
Cena
95
ks
Bez DPH 79 Kč

Siddhalepa Zubní pasta Sumudu 75 g

Ajurvédská zubní pasta Siddhalepa Sumudu zmírňuje krvácení dásní, podrážděnost a otékání ústní sliznice i přecitlivělost zubů díky obsahu antibakteriálních rostlinných olejů. Ty ústní dutinu lehce dezinfikují, hojí, posilují odolnost dásní, sliznice i chrupu a zabraňují vzniku paradentózy.

Bylinná zubní pasta má přirozené antibakteriální účinky vzhledem k vysokému podílu olejů ze skořice, eukalyptu, hřebíčku a lékořice. Tyto rostlinné oleje působí nejenom antibakteriálně, ale také antisepticky a adstringentně, celá ústá hojí a posilují jejich odolnost.

Pravidelné používání pasty zmírňuje přecitlivělost zubů a posiluje dásně. Předchází tak vzniku paradentózy a působí preventivně i proti zubnímu kazu. Redukuje infekce v organismu, bojuje i proti vzniku aftů, navíc účinně osvěžuje dech. Sumudu poskytuje dokonalou orální hygienu, která podporuje zdravé dásně. Má výbornou eukalypto-skořicovou chuť a poskytuje svěží dech na dlouhou dobu.

Použití: Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, tak velikosti hrášku, a zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Tip: Pro dokonalou ústní hygienu je vhodné požívat oba druhy zubních past Supirivicky i Sumudu.

Siddhalepa Zubní pasta Sumudu 75 g

Ajurvédska zubná pasta Siddhalepa Sumudu zmierňuje krvácanie ďasien, podráždenosť, opuch ústnej sliznice a precitlivenosť zubov vďaka obsahu antibakteriálnych rastlinných olejov. Tie ústnu dutinu mierne dezinfikujú, liečia, posilňujú odolnosť ďasien, sliznice a chrupu a zabraňujú vzniku paradentózy.

Bylinná zubná pasta má prirodzené antibakteriálne účinky vzhľadom k vysokému podielu olejov zo škorice, eukalyptu, klinčeka a sladkého drievka. Tieto rastlinné oleje pôsobia nielen antibakteriálne, ale tiež antisepticky a adstringentne, celé ústa liečia a posilňujú ich odolnosť.

Pravidelné používanie pasty zmierňuje precitlivenosť zubov a posilňuje ďasná. Predchádza tak vzniku paradentózy a pôsobí preventívne aj proti zubnému kazu. Redukuje infekcie v organizme, bojuje aj proti vzniku áft, navyše účinne osviežuje dych. Sumudu poskytuje dokonalú orálnu hygienu, ktorá podporuje zdravé ďasná. Má výbornú eukalyptovo-škoricovú chuť a poskytuje svieži dych na dlhú dobu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Zubní pasta Siddhalepa Sumudu obsahuje SLS?

Ráda bych se zeptala na složení zubní pasty Siddhalepa Sumudu. Dnes jsem si ji totiž zakoupila a ve složení ...

Vlastnosti

INCI: Calcium Carbonate, Sorbitol, Glycerin, Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil, Glycyrrhiza Glabra Root Extract
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com