/    /    /    /    /  

Desert Essence Zubní pasta tea tree a fenykl 176 g

Značka:
Množství: 176 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bylinné zubní pasty
Certifikáty: LEAPING BUNNY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
225
ks
Bez DPH 186 Kč

Desert Essence Zubní pasta tea tree a fenykl 176 g

Zubní pasta Desert Essence s vysokým podílem výtažků z tea tree a fenyklu pečuje o zdraví celé ústní dutiny, snižuje riziko vzniku zubního kazu a zároveň působí skvěle antisepticky. Obsažené antibakteriální oleje bojují proti vzniku drobných zánětů i aftů a zároveň na dlouhou dobu osvěžují dech.

Pasta je natolik účinná díky obsahu uhličitanu vápenatého, který šetrně odstraňuje nečistoty z chrupu a zároveň brání usazování zubního plaku. Jemná zrníčka křídy navíc přirozenou cestou zesvětlují barvu chrupu. O zdraví ústní dutiny se starají antibakteriální oleje a výtažky z tea tree a fenyklu. Ty celou ústní dutinu dezinfikují, chrání před vznikem kazu a současně eliminují výskyt zánětů.

Rostlinné výtažky působí antibakteriálně, příjemně osvěžují dech na dlouhou dobu a aktivně napomáhají regeneraci poškozené sliznice. Vzhledem k jemnému složení je pasta vhodná pro každodenní použití, spolehlivě chrání chrup před vznikem zubního kazu a zároveň udržuje celou ústní dutinu zdravou.

Použití: Malé množství pasty aplikujte na zubní kartáček. Zuby čistěte po dobu dvou minut 2x denně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Calcium Carbonate, Glycerin, Aqua, Malaleuca Alternifolia Leaf Distillate, Sodium Coceth Sulfate, Carrageenan, Foeniculum Vulgare Oil, Sodium Bicarbonate, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Chloride
i
i

konzistence: krémová
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Desert Essence
P.O. Box 14007
11788 Hauppauge, New York
Spojené Státy Americké
www.desertessence.com