/    /    /    /    /  

Kiss My Face Corp. Zubní pasta Triple Action, bez fluoridu 116 g

Značka:
Množství: 116 g
Kategorie: Bělící zubní pasty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Kiss My Face Corp. Zubní pasta Triple Action, bez fluoridu 116 g

Kiss My Face Zubní pasta Triple Action zasáhně ve vaší ústní dutině na tři aspekty, které jsou těsně spojené s kvalitní a efektivní ústní hygienou. Účinně odstraňuje zubní plak, jenž je sídlem bakterií způsobujících vznik zubního kazu. Zubní plak by měl být odstraňován nejméně dvakrát denně pro důkladnou ochranu před kazivostí zubů. Zubní pasta zároveň jemně bělí zuby pomocí přírodních ingrediencí, jako je oxid křemičitý, jenž napomáhá odstranit z povrchu zubů barevné pigmenty způsobené například pitím čaje, kávy, červeného vína či kouřením.

Zubní pasta také působí protektivně proti nadměrné tvorbě zubního kamene, jenž se vytváří především na zadních stoličkách, které jsou špatně dosažitelné zubním kartáčkem. Obsah se skládá z účinných přírodních ingrediencí v čele s čajovníkovým olejem (tea tree). Ten má silné antiseptické a antibakteriální účinky, příznivě ovlivňuje celkový zdravý stav ústní dutiny, bojuje proti bakteriím a stahuje drobné ranky či zmírňuje infekce v této oblasti.

Extrakt z lišejníku pukléřky islandské je tradičním prostředkem v severských zemích, jenž podporuje zdraví a pomáhá tlumit záněty. Směs antioxidantů obsažená ve výtažku z olivovníku napomáhá bojovat proti volným radikálům a oxidačnímu stresu, proto celkově posiluje imunitu. Lehce pikantní mentolová příchuť zanechává ve vašich ústech pocit dlouhotrvající čistoty a svěžesti. Tato zubní pasta je navíc zcela bez obsahu fluoridu.

Použití: Používejte dvakrát denně při čištění zubů, popřípadě po každém jídle.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Xylitol, Calcium Carbonate, Olea Europaea Leaf Extract, Cetraria Islandica Extract, Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Natural Flavor, Xanthan Gum, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Titanium Dioxide, Zinc Citrate, Potassium Sorbate
i
i

konzistence: krémová

Výrobce

Kiss My Face Corp.
144 Main Street
12525-0224 Gardiner NY
Spojené Státy Americké
www.kiss-my-face.cz