/    /    /    /    /  

Hloubková hygiena kůže Zubní prášek 1, očišťující

Značka:
Množství:
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Zubní pasty s jílem, Zubní prášky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
360 Kč
Cena
270
ks
Bez DPH 223 Kč

Hloubková hygiena kůže Zubní prášek 1, očišťující

Očišťující zubní prášek č. 1 Hloubková hygiena kůže na bázi bílého jílu a protizánětlivého a posilujícího komplexu bylin jemně a šetrně odstraňuje zubní plak a další nečistoty. Bylinné výtažky přirozeně posilují zubní sklovinu i dásně. Bílý jíl má skvělou schopnost vázat na sebe různé nečistoty. Svým převážně alkalickým charakterem také pomáhá snižovat kyselé prostředí v ústní dutině, což vede k eliminaci škodlivých mikroorganismů, kterým se právě v kyselém prostředí daří.

Třezalka tečkovaná pomáhá mírnit bolesti po vytržení zubu, při zanícených zubních kanálcích, kazech a dalších zubních onemocněních zasahujících do nervových zakončení. Kořen z lékořice svým antibakteriálním účinkem ničí zhoubné bakterie, které jsou zodpovědné za vznik zubního kazu či paradentózy. Máta a šalvěj dodávají prášku příjemné aroma, osvěžují dech a působí také dezinfekčně a protizánětlivě. Silice z bílé jedle, smrku ztepilého a borovice lesní mají anestetický účinek a napomáhají tišení bolesti zubů.

Použití: Potřebné množství prášku nasypte do dlaně a mokrým zubním kartáčkem rozetřete na kašičku. Vzniklou kašičkou čistěte zuby krouživými pohyby po dobu 1-2 minut. Poté dobře vypláchněte vodou.

Skladování: Skladujte v uzavřené nádobě. Chraňte před vlhkostí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Kaolin, Zeolite, Salvia Officinalis Leaf, Mentha Piperita Leaf, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root, Hypericum Perforatum Leaf, Thymus Serpyllum Leaf, Urtica Dioica, Rhodiola Rosea Root, Sodium Chloride, Picea AbiesLeaf, Pinus Siberica Leaf, Abies Sibirica Needle , Pinus Sylvestris Leaf
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika
Novosibirsk
Rusko
tel: +420 722 301 440
http://hloubkova-hygiena.cz/