/    /    /    /  

Hloubková hygiena kůže Zubní prášek 3, bělící

Značka:
Množství:
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Zubní pasty s jílem, Bělící zubní pasty, Zubní prášky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
360
ks
Bez DPH 298 Kč

Hloubková hygiena kůže Zubní prášek 3, bělící

Bělící zubní prášek č.3 Hloubková hygiena kůže s bílým jílem a protizánětlivými a posilujícími bylinnými výtažky jemně čistí zuby a zároveň je šetrně bělí aniž by narušoval zubní sklovinu. Snižuje citlivost zubů a napomáhá zabraňovat vzniku zubního kamene. 

Přirozený a pozvolný bělící účinek prášku propůjčuje soda bikarbona. Obsažený bílý jíl má skvělou schopnost vázat na sebe různé nečistoty. Svým převážně alkalickým charakterem také pomáhá snižovat kyselé prostředí v ústní dutině, což vede k eliminaci škodlivých mikroorganismů, kterým se právě v kyselém prostředí daří.

Máta a šalvěj dodávají prášku příjemné aroma, osvěžují dech a působí také dezinfekčně a protizánětlivě. Kořen z lékořice svým antibakteriálním účinkem ničí zhoubné bakterie, které jsou zodpovědné za vznik zubního kazu či paradentózy. Fialka vonná se stará o zdraví dásní, chmel pomáhá tlumit případnou bolet zubů. Tymián má silně antibakteriální účinky a dezinfikuje drobné ranky.

Použití: Potřebné množství prášku nasypte do dlaně a mokrým zubním kartáčkem rozetřete na kašičku. Vzniklou kašičkou čistěte zuby krouživými pohyby po dobu 1-2 minut. Poté dobře vypláchněte vodou.

Skladování: Skladujte v uzavřené nádobě. Chraňte před vlhkostí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Kaolin, Zeolite, Humulus Lupulus (Hop) Cone, Tussirago Farfara Leaf, Viola Tricolor Flower, Salvia Officinalis Leaf, Ribes Nigrum Leaf, Sorbus Aucuparia Fruit, Mentha Piperita Leaf, Urtica Dioica, Glycyrrhiza Glabra Root, Rhodiola Rosea Root, Hypericum Perforatum Leaf, Thymus Serpyllum Leaf, Sodium Bicarbonate, Sodium Chloride, Chelidonium Majus Leaf
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový

Výrobce

Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika
Novosibirsk
Rusko
tel: +420 722 301 440
http://hloubkova-hygiena.cz/